«БМ Банк» зачиняється і у Полтаві, і в Україні

Як повідомила прес-служба банку, 19 березня загальні збори акціонерів прийняли рішення про припинення банківської діяльності АТ «БМ БАНК». У Полтаві було одне відділення банку – за адресою вулиця Раїси Кириченко, 84.

Після повідомлення про припинення діяльності «БМ Банку» ми вирішили відвідати його полтавське відділення аби дізнатися – чи не залишилося у фінансової установи фінансових зобов’язань перед клієнтами. Проте потрапити до відділення не вдалося. Вхід до офісу, розташованому за адресою, Раїси Кириченк, 84 (колишня Рози Люксембург) заметений снігом. А на дверях розміщено оголошення наступного змісту:

«До уваги клієнтів! Повідомляємо вам, що з 9,02.2018 року Відділення №21 АТ «БМ БАНК» м. Полтава припиняє свою роботу. Обслуговування клієнтів буде здійснюватись у відділенні №14 АТ «БМ БАНК» м. Київ, що розташоване за адресою: Київ, бульвар Тараса Шевченка, 37/122».

Навході до зачиненого відділення досі висить борд із відсутніми курсами валют та графік роботи: із понеділка по п’ятницю, субота, неділя – вихідний.

Нагадуємо, що «БМ БАНК» – це українські дочірня структура російського державного банку «ВТБ», відносно якого в Україні були запроваджені санкції.

Володимир Паршевлюк