Близько тисячі полтавців взяли участь у 10-му велопараді

10 років тому у велопараді лише вісім осіб проїхалося Полтавою, аби показати владі свою любов до двоколісних і необхідність поліпшення інфраструктури для них.

Заступник мера Полтави Віталій Нікіпєлов та секретар міської ради Оксана Деркач кілька років поспіль беруть участь у подібних заходах. Хоча особливих позитивних змін в інфраструктурі для велосипедистів при цьому не відбувається. Зате всі учасники велодня завжди отримують задоволення від поїздки.

Цього року понад 1000 учасників проїхалася Полтавою за маршрутом Корпусний сад – Європейська – Сінна – Соборності – Зіньківська – Січових Стрільців – Дендропарк. Саме в кінцевому пункті призначення, на природі, учасники велопараду в оригінальних костюмах взяли участь у конкурсах з призами. Так, були розіграні дорослий та дитячий велосипеди.

Оскільки участь у заході взяли представники влади, вони попіклувалися, аби велосипедисти у Дендпропарку подивилися концерт.

До речі, подібний захід сьогодні пройшов у Вінниці, Донецьку, Житомирі, Запоріжжі, Івано-Франківську, Києві, Одесі, Харкові, Чернігові та інших містах у рамках Всеукраїнського велопараду.

Фото з Фейсбуку та poltava.depo.ua.