Біля театру Гоголя у Полтаві розгортається масштабна фотовиставка «Переможці-2»

Монтаж фотовиставки проекту «Переможці» біля театру ім. Гоголя Монтаж фотовиставки проекту «Переможці» біля театру ім. Гоголя

В рамках благодійного проекту «Переможці» у Полтаві 1,5 тижні триватиме фотовиставка із світлинами героїв АТО, які втратили кінцівки, але не здалися

Завтра, 2 вересня, у Полтаві відбудеться презентація фотовиставки соціального мультимедійного проекту ТСН та журналу Viva «Переможці-2». Захід проходитиме на Театральній площі і розпочнеться о 17:00. Триватиме він до 12 вересня. У ці хвилини організатори монтують фотоконструкції.

«Переможці» — це фотопроект, створений на основі професійно знятих світлин героїв АТО, які втратили кінцівки під час бойових дій, але не здалися. На фотографіях другої частини проекту паралімпійці та ветерани з протезами та на візках, які тренують тіло і мають необмежені можливості. Їхні світлини демонструють на величезних банерах та у благодійний випуск журналу Viva!Переможці. Там же можна прочитати історії героїв.

На відкриття проекту у Полтаві завітають його куратор, ведуча новин ТСН на каналі 1+1 Соломія Вітвіцька, а також його герої — «переможці» Вадим Мазніченко, Анатолій Фатєєв та В’ячеслав Буйновський. До них приєднаються герої проекту з Полтави Юрій Дмитренко та Костянтин Фішер, а також ветеран АТО, військовий кореспондент, представник центру Axios Олесь Кромпляс. Розважатиме гостей співачка Світлана Тарабарова. Про це повідомили організатори заходу на сторінці проекту у Facebook.

Юрій Дмитренко Юрій Дмитренко | Фото: viva.ua

Костянтин Фішер Костянтин Фішер | Фото: viva.ua

Як повідомила ТСН, організатором фотовиставки у Полтаві стала ГО «Рух «Є cвідомі», за підтримки Полтавської ОДА. Під час презентації ветерану АТО з Полтави Костянтину Фішеру передадуть сертифікат на спортивне протезування. Він пішов у АТО добровольцем і отримав поранення у коліно під Горлівкою, через яке довелося ампутувати ногу.

Проект «Переможці» Полтава приймає вперше. Світлини на 3-метрових стінах будуть експонуватися просто неба до 12 вересня. Під час виставки кожен охочий зможе придбати перший та другий благодійний випуск журналу Viva!Переможці із фотографіями та розповідями героїв. Усі зібрані кошти спрямують на організацію та проведення тренінгів психологічної реабілітації для ветеранів та їхніх родин, а також на розвиток спортивного протезування.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»