Біля Полтавської ОДА невідомі підпалили меморіал Героям Майдану та стелу загиблим воїнам АТО

У Полтаві за невідомих обставин горів меморіал Героям Майдану та стела загиблим воїнам АТО біля облдержадміністрації

Учора ввечері навпроти будівлі Полтавської ОДА невідомі пошкодили два пам’ятні знаки: Героям Майдану та загиблим воїнам АТО. Ймовірно, для цього підпалили вінки, які до нього поклали полтавці. Поліція поки не прокоментувала ситуацію.

Наразі сліди від підпалу вже змили з меморіалу та стели.

Пошкоджений меморіал Героям Майдану Пошкоджений меморіал Героям Майдану

Пошкоджена стела загиблим воїнам АТО

Співробітник поліції, який сьогодні зранку був присутній на місці події, не зміг сказати, чи зафіксували загоряння камери на будівлі Полтавської ОДА (раніше на газоні були встановлені таблички з попередженням про відеонагляд, а тепер їх немає). За його словами, достеменно невідомо, чи це був підпал, або вінки загорілися від лампадки на меморіалі.

Сліди підпалу помітила жінка, яка доглядає за квітами біля меморіалу. За її словами, ввечері вона проходила повз, щоб перевірили, чи прижилися квіти, та побачила ушкодження.

Cліди від підпалу вже змили з меморіалу

Наразі сліди від підпалу стели та меморіалу вже змиті

Нагадаємо, меморіал Героям Майдану встановили навпроти ОДА як тимчасовий у липні 2014 року. Стелу ж відкрили у серпні 2016 року. У лютому цього року громадськість заявляла про вандалізм стосовно пам’ятки, однак поліція спростувала цю інформацію і заявила, що пошкодження сталися через сильні пориви вітру.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»