Біля Головпоштамту служба зайнятості допоможе безробітним, які не перебувають на обліку

Безробітні отримають можливість легально працевлаштуватись — для цього вони повинні заповнити резюме, а роботу їм шукатиме служба зайнятості

22 серпня 2017 року, з 8:30 до 12:30, поблизу адміністративної будівлі «Головпоштамту» (зупинка «Будинок зв’язку») фахівці Полтавської міськрайонної філії Полтавського обласного центру допоможуть людям, які хочуть легально працевлаштуватись.

Новий формат роботи допоможе тим полтавцям, які не перебувають на обліку в службі зайнятості, але шукають роботу. Фахівці Полтавської міськрайонної філії запропонують усім бажаючим скласти власне резюме та заповнити кадрову анкету із зазначенням освіти, наявної спеціальності, кваліфікації та досвіду роботи. Інформацію в подальшому використають для пошуку роботодавця, якого зацікавлять професійні здібності потенційного працівника.

Даний захід заплановано проводити систематично, зокрема у вересні поточного року — щотижня в зручних для полтавців місцях (центральна частина міста).

Про час та місце проведення таких заходів потенційні робітники можуть дізнатися на офіційному сайті обласного центру зайнятості.

На сьогодні в розпорядженні служби зайнятості тільки по Полтаві близько 700 вакантних місць.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»