Більше ніяких грудей! Інакше – штраф

Все, панове «креативщики від бога»! Більше ото, що ви творите не буде так просто і безкарно муляти очі полтавцям! Наші депутати піднатужилися і проголосували за закон, який каратиме за сексизм і дискримінацію в рекламі. 
Відповідно закону, сексизм у рекламі  це стереотипне зображення жінок переважно в традиційних ролях і статусах. Часто це роль домогосподарки, коли аудиторії нав'язується стереотип, що головні завдання жінки  це прибирання і готування. Також під визначення потрапляє зображення еротичних частин жіночого або чоловічого тіла для залучення уваги, що принижує гідність людини.
Якщо рекламодавець вкаже занижену вартість виробництва дискримінаційної реклами, з нього пропонується стягувати штраф в розмірі 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 8 500 грн. Якщо ж вартість реклами з порушеннями встановити не вдасться, то штраф становитиме 10 200 грн.
Як бачимо, суми стягнень поки смішні. І якщо нічого цікавішого голого тіла на рекламному щиті придумати не виходить, простіше заплатити штраф, ніж напружувати мозок.

Я підтримую ці зміни до закону і вважаю їх правильними і своєчасними, – коментує зміни Юрій Бойко, керівник найбільшої у Полтаві рекламної агенції «Бойко». – Ці всі голі жінки і чоловіки – найостанніший прийом, яким можна привернути увагу людини. Це не надто креативно, м’яко кажучи. Є багато варіантів набагато дієвішої реклами, яка приверне увагу своєю свіжістю і винахідливістю. Просто треба напружити мозок дещо більше, ніж картинки з голими дівчатами.