Безоплатну правову допомогу щороку потребують усе більше людей: у Полтаві відбулася регіональна прес-конференція БПД за участі клієнтів

Начальниця Шишацького бюро правової допомоги Вікторія Легейда поінформувала про досвід та форми правопросвітництва:

– За весь період роботи працівниками бюро проведено 462 заходи. У дошкільних закладах проводимо бесіди про права та обов’язки дітей, дедуктивні ігри. Для учнів ЗОШ — правові квести, бесіди, круглі столи, брейн-ринги, інтерактивні уроки, відвідуємо засідання в районному суді.

Адвокат системи БПД Олена Ясницька розповіла, що в більшості випадків клієнтами центру стають незахищені верстви населення:

– За 2018 рік завдяки активній роботі адвокатів винесено 13 виправдувальних вироків. Щороку ця цифра зростає. Є жінки, які страждають від домашнього насильства. В моїй практиці була жінка, яка проживала з чоловіком і малолітньою дитиною та страждала від домашнього насилля. Квартира належала їй, чоловік був зареєстрований у квартирі, постійно знущався. Вона зверталася до правоохоронців, але безрезультатно. У судовому порядку нам вдалося виселити його з квартири і притягти до відповідальності.

Присутнім на прес-конференції показали відеоролики з історіями людей, яким допомогли Центри. Наостанок представники регіонального центру та місцевих бюро БВПД закликали людей не боятися звертатися за допомогою – її нададуть усім.

Раніше ми розповідали як стягнути аліменти з боржника