«Батьківщина» намагається залишити Бутенківську ОТГ Кобеляцького району без права вибору

Районна організація «Батьківщини» через свого голову СВК хочуть зняти з виборів «неугодних» кандидатів

21 та 23 жовтня головою Кобеляцької районної організації ВО «Батьківщина» Ясинською Н. А. та її поплічниками була вчинена зухвала спроба зриву виборів до новоствореної Бутенківської об’єднаної територіальної громади Кобеляцького району.

Так, 21 жовтня пані Ясинська Н. А., незважаючи на те, що пройшли всі встановлені законом строки на оскарження, намагалась протиснути через Бутенківську сільську виборчу комісію рішення про зняття з перегонів чотирьох кандидатів на посаду голови Бутенківської ОТГ.

Однак один із претендентів на посаду голови ОТГ — Гунжель П.А. та його адвокат Коломієць Є.Є. змогли довести членам комісії, що скарга подана з порушенням норм чинного законодавства, а тому не підлягає розгляду. Переважною більшістю (11 голосів з 14 членів комісії) скарга була залишена без розгляду.

Але люди з таким адмінресурсом, як у пані Ясинської Н.А., яка є наближеною особою до діючого сільського голови Скрильника М.В., не звикли керуватись законами.

23.10.2017 р. підконтрольний діючій місцевій владі голова Бутенківської сільської виборчої комісії Сільман П.Т. призначає вже за власною ініціативою розгляд питання про зняття з перегонів чотирьох кандидатів на посаду голови ОТГ.

Розуміючи всю протиправність таких дій зі свого боку голова СВК на камеру заявив, що знає що порушує закон, але рішення прийняти «потрібно».

Про той шалений тиск, який відчували в ці дні члени СВК, свідчить заява одного з членів комісії про те, що їй надходять постійні дзвінки з вимогою підтримати Скрильника (теперішній сільський голова Бутенківської сільської ради) шляхом зняття кандидатів. За що їй обіцяли працевлаштувати на «тепле місце» після виборів.

Не зважаючи на постійний тиск, в комісії все ж таки вистачило свідомості не прийняти завідомо неправомірні рішення, а тому зухвала спроба представників «Батьківщини» позбавити мешканців Бутенківської громади права обирати — зазнала ганебного провалу.

До того ж вражає той факт, що у приміщенні СВК представники «Батьківщини» почуваються як вдома та «дивним» чином розміщуються на території СВК їхні агітаційні матеріали, які не містять жодних відомостей ні про тираж, ні про замовника, ні про виробника агітації.

Даний факт було виявлено прямісінько під час засідання СВК 23.10.2017 року. Про що було негайно повідомлено в правоохоронні органи.

Підбиваючи підсумки, можемо дійти до висновків, що представники ВО «Батьківщини», шалено критикуючи владу, самі не цураються її методів, та сміливо порушують закон в ім’я своїх партійних інтересів.

Ми маємо надію, що після виходу цієї публікації у ЗМІ партійне керівництво ВО «Батьківщина» все ж таки втрутиться в ситуацію та припинить незаконні спроби своїх однопартійців зірвати виборчий процес в Бутенківській ОТГ Кобеляцького району Полтавської області.

Прес-центр Громадсько-політичного руху В.Наливайченка «Справедливість» у Полтавській області