Автовласники на просп. Миру, 18в категорично проти «переселення» і пропонують «Полтавтрансбуду» забудовувати територію Левади-2 та артскладів

Ініціативну групу автовласників на «Полтавтрансбуді» зустріли тітушки, а сама розмова із керівництвом підприємства звелась до безальтернативного «переселення» автостоянки за 2 кілометри

Вчора до автовласників на просп. Миру, 18в з приймальні міського голови Олександра Мамая зателефонували до ініціативної групи та призначили зустріч з керівництвом ТОВ «Полтаватрансбуд». Сьогодні зранку автовласники прийшли на цю зустріч. Але там їх зустріли тітушки!

Після такого «теплого прийому» з боку забудовників, сама зустріч відбулася вже в кабінеті головного інженера ТОВ «Полтавтрансбуд» Валерія Маляренка. На ній Маляренко ухилявся від запитань про інвестиції в інфраструктуру міста, а також намагався знову ввести в оману автовласників. Адже ми вже маємо не виконані обіцянки по вулиці Олександра Бідного та Героїв АТО. Де «Полтавтрансбуд» так і не зробив розширення дороги та благоустрій територій.

То як можна говорити далі з брехунами та людьми, які знищують інфраструктуру міста заради збагачення та наживи! Я повторюю ще раз для міського голови Мамая та головного інженера ТОВ «Полтаватоансбуд»: На проспекті Миру, 18в була, є і буде автостоянка!

Натомість автовласники запропонували керівництву трансбуду не «виселяти» автостоянку на просп. Вавілова, а починати забудовувати Леваду-2 та артсклади.

Ми усвідомлюємо, що після цієї розмови Валерій Маляренко буде намагатися облити брудом ініціативну групу та розпочати підкуп окремих автовласників. Якщо це станеться, то нехай в трансбуді знають, що зі злодіями, як і з терористами, ніхто домовлятися не буде. Адже — це вороги розвитку держави та крадії майна громади.

Альона ХАРЧЕНКО, голова ініціативної групи автовласників на просп. Миру, 18в