«Автотранс» закликає інші полтавські компанії допомогти українцям в Авдіївці

Компанія «Автотранс» активно долучається до допомоги жителям Авдіївки. Та закликає інших представників соціально відповідальних бізнесів не бути байдужими до земляків, які опинилися в біді.

Сьогодні Авдіївка стала найгарячішою точкою фронту. В місті ведеться активне військове протистояння. Бойовики використовують важку артилерію, перетворивши Авдіївку на справжнє пекло. Страждають не лише військові, але й мирне населення. Говорити про хоча б якось функціонуючу інфраструктуру також не доводиться.

Дуже важливо, щоб вся Україна сьогодні об’єдналася навколо проблем Авдіївки. Тому що це місто було і залишається частиною нашої країни. Там живуть наші земляки, які вимушені потерпати від військових дій агресора. Головний принцип українців — «своїх в біді не залишають». Тому кожен, хто має таку можливість, повинен допомогти.

Компанія «Автотранс» активно долучилася до допомоги Авдіївці. Ми направляємо на Донбас паливо для дизельних генераторів. Зараз це найважливіше, що ми можемо зробити. Тому що люди вже котрий день живуть без опалення і світла. Активні обстріли не припиняються і не дають їм навіть вийти з дому. Ми і надалі тримаємо руку на пульсі ситуації, щоб забезпечувати мешканців Авдіївки всім необхідним.

Ми закликаємо всі полтавські компанії долучитися до допомоги людям, які зараз перебувають в Авдіївці. Це не лише наша соціальна відповідальність, але і людський обов’язок. Окрім палива потрібні ліхтарики, батарейки, будівельні матеріали, термічні грілки, теплий одяг, медикаменти, продукти довгострокового зберігання, одноразовий посуд, серветки.

Сподіваємось, що представники полтавського бізнесу відреагують на наш заклик. Адже сьогодні допомагаємо ми — а завтра допомога може знадобитися вже нам самим. Сила українців завжди була в єдності та бажанні прийти на допомогу ближньому.

Пункти збору гуманітарної допомоги для Авдіївки: Свято-Успенський Собор (вул. Соборний Майдан, 1, 050-160-24-62 Наталія), хол перед залою засідань Полтавської ОДА (вул. Соборності, 45 (вхід з вул. Сінна), головне управління ДСНС (вул.М.Бірюзова, 26/1, 050-997-81-18 Євгеній).

Кажуть, думки притягують події. Тому, якщо у вас нема змоги долучитися до збору гуманітарної допомоги, підтримайте жителів Авдіївки подумки.

Прес-служба компанії «Автотранс»