Аудитори заблокували рахунки Полтавської державної лікарні ветеринарної медицини

За наслідками інспекції аудитори склали 5 адмінпротоколів, один протокол направлений до суду, ветеринарній лікарні зупинено операції з бюджетними коштами

Фахівці управління Держаудитслужби в Полтавській області під час ревізії Полтавської обласної державної лікарні ветеринарної медицини виявили фінансових порушень на суму понад 209 тис. грн. Аудитори перевірили період часу з 2015 по 2017 роки та січень 2018 року.

Як повідомили в управлінні Держаудитслужби, так ветлікарня зменшила розмір нарахування орендної плати на суму 23,3 тис. грн, а до обласного бюджету не надійшло 16,6 тис. грн.

Також лікарня покривала витрати орендарів за комунальні послуги, що призвело до втрат майже 89 тис. грн.

Ще 25 тис. грн зайво сплачено підрядним організаціям, які завищили вартість виконаних ремонтно-будівельних робіт. Крім того, ветлікарня із порушенням законодавства сплатила 55 тис. грн за послуги з теплопостачання.

Також у лікарні не нарахували деяким працівникам компенсації витрат на відрядження на загальну суму 22,5 тис. грн.

За виявлені порушення на п’ятьох посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення. Ще 1 протокол складено за порушення законодавства про закупівлі, який направлений до суду. Ветеринарній лікарні зупинено операції з бюджетними коштами.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи та Головне управління Держпродспоживслужби в Полтавській області.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»