Апеляційний суд залишив Василя Воротинцева гендиректором «Полтававодоканалу»

Василь Воротинцев, генеральний директор КП ПОР «Полтававодоканал» Василь Воротинцев, генеральний директор КП ПОР «Полтававодоканал»

Василь Воротинцев виграв суд щодо свого призначення на посаду гендиректора «Полтававодоканалу»

Харківський апеляційний адмінсуд виніс ухвалу стосовно призначення на посаду гендиректора «Полтававодоканалу» Василя Воротинцева. Колегія суддів у складі Володимира Бондара, Зої Кононенко та Олександра Калитки скасувала рішення Полтавського окружного адмінсуду і закрила провадження. Про це «Полтавщині» стало відомо з реєстру судових рішень.

Нагадаємо, Василь Воротинцев виграв конкурс на посаду гендиректора КП «Полтававодоканал» наприкінці січня. До цього він лише виконував його обов’язки. Однак одразу посаду він не отримав, бо депутати Полтавської облради «провалили» голосування за його затвердження. Крім того, його конкурент у боротьбі за посаду Олександр Тазберг подав позов до суду з метою оскарження результатів конкурсу.

Полтавський окружний адмінсуд визнав протиправною бездіяльність Комісії з конкурсного відбору на заміщення посади гендиректора водоканалу та голови облради Олександра Біленького стосовно того ж питання. Вони мали провести повторний конкурс, однак не винесли відповідного рішення.

Комісію та Олександра Біленького зобов’язали провести повторний конкурсний відбір. Голова облради подав апеляцію, підкріпивши її скаргою Василя Воротинцева.

Разом з тим, наступна, березнева, сесія Полтавської облради стала для для в.о. гендиректора більш вдалою. Депутати від «Батьківщини» та «УКРОПу» змінили позиції і Василя Воротинцева затвердили на посаді повноправного керівника «Полтававодоканалу».

30 травня Харківський апеляційний адмінсуд частково задовольнив апеляційні скарги Олександра Біленького та Василя Воротинцева. На думку колегії суддів, Олександр Тазберг не повинен був оскаржувати результати конкурсу в окружному адмінсуді. Як фізична особа, мав подати цивільний позов. Тому рішення суду першої інстанції треба скасувати, що суд і зробив.

Колегія суддів закрила провадження по справі оскарження конкурсного відбору. Ухвалу можна було оскаржити в касаційному суді, однак цього ніхто не зробив. Тому з 30 травня Василь Воротинцев офіційно став гендиректором КП «Полтававодоканал».

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»