Андрія Пісоцького та Інну Іщенко нагородили грамотою Кабінету Міністрів України

Сьогоднішнє засідання апаратної наради у обласній державній адміністрації розпочалося з урочистого привітання. Нагороди отримали перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький та Директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Інна Іщенко.

Днями у Полтаві відбувся масштабний Міжнародний економічний форум «Полтавщина: створюємо разом нові можливості». Проведення таких заходів та активне сприяння соціального та економічного розвитку високо оцінили і на загальнодержвному рівні. Тож Кабінет міністрів України нагородив Андрія Пісоцького та Інну Іщенко Почесними грамотами за вагомий особистий внесок у забезпечення соціально-економічного розвитку Полтавської області, сумлінну працю та високий професіоналізм. 

За показником залучення іноземних інвестицій, Полтавщина одна з лідерів серед інших областей України. Показники прямих іноземних інвестицій лише за вісім місяців цього року зросли на 20% і становлять близько 22,7 млн доларів. На Полтавщині зосереджено 280 підприємств з іноземним капіталом, а гірничо-збагачувальні комбінати, машинобудівні та промислові підприємства знають у всьому світі, що робить нас привабливими для інвесторів.

А такі заходи, як Міжнародний економічний форум, безперечно допоможуть презентувати Полтавську область і залучить додаткові інвестиції у регіон. Інвестори мають сприймати Полтавщину як надійного, а головне передбачуваного партнера для співпраці.

Валерій Головко та Інна Іщенко Валерій Головко та Інна Іщенко

Валерій Головко та Андрій Пісоцький Валерій Головко та Андрій Пісоцький

Полтавська область одна з лідерів в Україні. Вона має досить розвинуту індустріальну базу. На базі промислових підприємств працюють висококваліфіковані фахівці. У регіоні є як значний промисловий, так і сільськогосподарський потенціал. 

До речі, на Форумі проводили паралельно три секційні засідання. Одне з них — присвячене промисловості Полтавщини, її інвестиційній привабливості та експортному потенціалу. Була секція, що стосується інвестицій та розвитку аграрного сектору Полтавщини, виробництва органічної екологічно чистої продукції, і секція, присвячена децентралізації, сприянню місцевому економічному розвитку та ролі громад.

Прес-служба Полтавської ОДА