Андрій Матковський — пріоритети визначають полтавці!

Андрій Матковський та Володимир Корчака звітуються перед полтавцями Андрій Матковський та Володимир Корчака звітуються перед полтавцями

Представники команди Андрія Матковського — депутати районних та міської ради продовжують звітуватися перед полтавцями за свою діяльність у поточному році

Депутат міської ради Володимир Корчака зустрівся з мешканцями селища Лісок. Говорили про те що вдалося зробити — капітальний ремонт автомобільних доріг по маршруту руху громадського транспорту по вулицях Ползунова, Харківська та Деповська. Встановлення ліхтарів на вулицях: Трояндова, Верхолянська, Гетьманська. Заміна всіх вікон у дитячому садку № 11 та багато іншого.

Вже традиційно крім підбиття підсумків, депутати разом з громадою окреслили плани на наступний рік. Адже як зазначив депутат міської ради Андрій Матковський — саме такі зустрічі допомагають зрозуміти, які потреби є у мешканців та що потрібно вирішувати передусім.

В першу чергу у бюджеті на наступний рік будемо забивати гроші для тих завдань, про які сьогодні говорилося на зустрічі. Саме для цього ми і зустрічаємося з полтавцями — аби спланувати спільно нашу подальшу роботу.

Серед пріоритетів говорилося на зустрічі — ремонт внутрішньо-дворових проїздів, облаштування майданчиків для сміттєбаків, будівництво спортивного майданчика та організація роботи аптечного пункту.

В Івонченцях про зроблене звітував Володимир Печериця — депутат Полтавської міської ради. Серед виконаного проведений новий водогін по вулиці Пирятинській, замінені вікна в дитячому садочку № 8 та ясла-садку № 48, виділено гроші на проведення водогону в селі Яківці та розпочато ремонт клубу.

Андрій Матковський та Володимир ПечерицяАндрій Матковський та Володимир Печериця

В ході зустрічі мешканці звернулися до Андрія Матковського посприяти з опаленням клубу, адже у ньому працюють дитячі гуртки, а взимку на опаленні економлять. Депутат пообіцяв вирішити питання.

— Наша команда не забула про своїх виборців та обіцянки. крок за кроком, вулиця за вулицею, будинок за будинком створюємо комфортні умови для полтавців.

Ольга МАЛЯР для «Полтавщини»