АМКУ оштрафувало на 34 тис. грн учасника 37-мільйонного тендера на реставрацію полтавської філармонії

ТОВ «Будгарант Плюс», яке брало участь у 37-мільйонному тендері на реставрацію полтавської філармонії, приховало від АМКУ інформацію про себе і отримало за це 34 тис. грн штрафу

Співробітники АМКУ наклали штраф на ТОВ «Будгарант Плюс» через подання неповної інформації щодо участі в тендері на реставрацію будівлі Полтавської обласної філармонії. За це порушення законодавства фірма має сплатити 33 983 грн. Про це повідомила прес-служба Полтавського обласного територіального відділення АМКУ.

Нагадаємо, про це порушення Антимонопольний комітет повідомив у квітні. «Будгарант Плюс» подав неповну інформацію, а його конкурент «Ві.Ай.Пі. Будівельна компанія», яка перемогла на тендері, взагалі проігнорувала запит. Чи буде оштрафована ця компанія наразі невідомо.

Тендерні пропозиції компаній

Як повідомив голова тервідділення Володимир Оніщенко, представники «Будгарант Плюс», на вимогу АМКУ, мали надати інформацію про тендерну пропозицію:

— Нам повинні були надати відомості про посадових осіб, перелік працівників, яких планували залучити до виконання умов договору, інформацію про договірну ціну закупівлі, а також копії договорів на обслуговування програмного комплексу у 2016-2017 роках.

Підприємство мало надати інформацію про те:

  • Хто здійснював розробку календарного графіку виконання реставрації будівлі Полтавської обласної філармонії?
  • Чи пов’язані його засновники та керівники з переможцем тендера ТОВ «Ві.Ай.Пі. Будівельна компанія» та субпідрядниками ПП «Ренесанс-Стиль» і ТОВ «Олдімстрой»?
  • Вказати всі види та вартість робіт, які виконуватимуть «Ренесанс Стиль» та «Олдімстрой».
  • Надати копії пропозиції, розрахунків вартості робіт, кошторисів субпідрядників та всіх видів договорів.

Представники ТОВ «Будгарант Плюс» подали інформацію в неповному обсязі. АМКУ накладе на них 34 грн штрафу. На сплату у підприємства є два місяці з дня одержання рішення про накладення стягнення.

Нагадаємо, тендер на реставрацію будівлі філармонії по вул. Гоголя, 10 УКБ Полтавської ОДА оголошувало тричі. Спершу тендер, погарячкувавши, оголосили повз системи «ProZorro». Вдруге конкурс «провалили» через людську помилку та нереальність виконання робіт (принаймні, так заявила прес-служба ОДА). Третя спроба була вдалою, але коштувала УКБ зайвих 4,8 млн грн. Саме у цьому конкурсі брали участь лише «Будгарант Плюс» та «Ві.Ай.Пі. Будівельна компанія». Перемогу здобула остання фірма.

За даними порталу публічних фінансів Є-data, наразі «Ві.Ай.Пі. Будівельна компанія» отримала за роботи з реставрації 4 млн 443 тис. грн.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»