Активну молодь Полтавщини запрошують у «Майстерню відповідального українця»

З 9 по 22 серпня у селі Клюсівка Новосанжарського району пройде табір «Майстерня відповідального українця».

Організатор проекту — громадська організація «Команда небайдужих». Вони називають його унікальною можливістю для молоді Полтавської області. Табір триватиме 14 днів.

До участі запрошується молодь з Полтавської області віком від 18 до 30 років, яка прагне змінити світ навколо до кращого.

Навчання та інтелектуальний відпочинок у компанії однодумців проходитиме на базі дитячого табору у селі Клюсівка Новосанжарського району. Професійні фахівці ділитимуться досвідом, знаннями та секретами психології, комунікацій, менеджерства, політики, державотворення. 

На учасників також чекає командна робота, інтелектуальні ігри та практичні завдання. За словами організаторів, це можливість розробити, удосконалити власний соціальний проект під супроводом практиків. 

«Не прогав старт креативного самотворення! Візьми участь у літній «прокачці» мозку!» — наголошується у спільноті проекту у Facebook

Організатори беруть на себе витрати за проживання та харчування учасників «майстерні». Також вони зазначають, що простір вільний від алкоголю та нецензурної лексики.

— Ми вже отримали перші заявки від потенційних учасників проекту. Не зволікайте та швидше подавайте їх. Кількість місць обмежена, тому не втрачайте гарного шансу відпочити на природі та отримати корисні знання для саморозвитку, — наголошує представниця «Команди небайдужих» Олександра Сиротенко.

Олександра Сиротенко Олександра Сиротенко

Заявку на участь можна треба заповнювати тут. Дедлайн: 29 липня. У разі виникнення додаткових запитань: (066) 757-40-41.

Співорганізатори «Майстерні відповідального українця» — комунальна установа «Обласний молодіжний центр» Полтавської обласної ради та громадська організація «Полтавське православне молодіжне братство».

Проект реалізується за фінансової та інформаційної підтримки Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавської обласної ради та Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА.

Довідка: «Майстерня відповідального українця» — проект, який брав участь у конкурс проектів інститутів громадянського суспільства на 2017 рік. Очікувана сума фінансування з обласного бюджету склала 40 тис. грн, власний внесок організації (ГО «Полтавське православне молодіжне братство») — 70 тис. грн. Проект отримав 165 балів і 5 місце у рейтингу.

Прес-служба Полтавської ОДА