Активіст закликає полтавців принести у міську раду ртутні відходи

Щоб депутати скоріш прийняли рішення про збір відходів 1 класу небезпеки

Сьогодні у Полтавській міській раді відбудеться засідання комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій і туризму. Серед інших, депутатська комісія розглядатиме два проекти рішення про окремий збір відходів 1 класу небезпеки, до яких входять термометри і ртутні лампи.

       – Незрозуміло мені особисто, але відповідні проекти рішень з самого початку саботуються Виконавчим комітетом Полтавської ради для винесення на розгляд сесії, а саме саботуються юридичним відділом та КАТП-1628, – пише у себе на фейсбук-сторінці Сергій Антоненко, полтавський громадський активіст. – Кожного дня ми є свідками коли на смітники мешканці Полтави викидають відходи 1 класу небезпеки, а саме ртутні лампи та медичні термометри, електроні відходи, такі як, наприклад, кінескопи з телевізорів та комп’ютерних моніторів. Така ситуація в місті тому що міська влада взагалі не приділяє жодної уваги щодо вирішення питань по сортуванню, збору та повторного перероблення або утилізації відходів.

Сергій Антоненко закликав усіх небайдужих полтавців прийти на комісію, прихопити з собою ртутні лампи і допомогти депутатам прийняти проект рішення, щоб захистити своє право на чисте довкілля.

Нагадаємо, Сергій Антоненко вже довгий час судиться з міською владою. Він звинувачує чиновників в бездіяльності у питанні збору та утилізації відходів 1 класу небезпеки.