Агропромислова компанія «Докучаєвські чорноземи» намагається обдурити державу на 33 млн грн

АК «Докучаєвські чорноземи», засновниками якої є екс-податківець Сокіл А.О., Кобченко Ю.В., намагаються «кинути» державне підприємство «Державна продовольчо-зернова корпорація України» на 32 млн 935 тис. грн

Так, за договором складського зберігання зерна #15 від 18.07.2014 року, державна корпорація завезла на зберігання майже 10 тис. тонн кукурудзи на елеватор, який належить Кобченку та Сокілу. Останні кукурузу продали і тепер не повертають державі ні продукцію ні гроші.

Прем’єр-міністр України дав доручення за #17507/01-15 негайно перевірити наявність зерна та відшкодувати вартість державі, але «підприємці» не вважають за потрібне виконувати доручення Голови Кабміну.

Держфініспекція в складі робочої групи здійснила декілька виїздів на елеватор, який розташований в м. Карлівка Полтавської області, але вказаний об’єм не виявила.

Згідно з рішенням господарського суду Полтавської області від 22.12.2015 року, справа за #917/2300/15, Докучаєвські чорноземи повинні відшкодувати збитки в розмірі майже 33 млн грн та 182 700 грн судового збору.

Ось таким чином ведуть свою господарську діяльність деякі аграрні князі області. Кидаючи державу на мільйони гривень, вони роками уникають відповідальності.

Ми звертаємося до Прем’єр -міністра України, Генерального прокурора України та Голови ОДА з вимогою негайного повернення 33 мільйонів!

Сергій ЧЕРЕДНІЧЕНКО, Голова ГО «Відродження Полтави»