Афіша заходів на вихідні у Полтаві

Багато вчителів у школах вважають, що не потрібно спеціально розвивати усне мовлення, що досить сухих граматичних правил, а комунікація коли-небудь станеться сама по собі. Але це не так. Отримуючи в школі відмінні оцінки за граматику, діти ризикують опинитися в ситуації, коли вони не зможуть спілкуватися. Цілком ймовірно, що вони будуть боятися зробити якусь граматичну помилку і через це з’являється скутість.

Ми спеціально створили розмовні заняття, на яких створюємо ситуації живого спілкування. Ми поєднуємо на наших заняттях говоріння та аудіювання, так як ці процеси не можна розділити. Ми розігруємо походи в магазини або ресторани, беремо один у одного інтерв’ю, представляємо, що подорожуємо і знаходимо рішення для поставлених завдань. Також в ігровій формі проводиться відпрацювання конструкцій.

30 листопада, 16. 00 – 16. 45, Підготовка до ДПА з англійської мови в 4 класі

Де: вул. Героїв АТО, 79

Мета курсу: підготовка до підсумкової атестації в 4 класі з англійської мови: повторити весь матеріал, який вивчається в 1-4 класах (лексика, граматика, читання, аудіювання), вивчити діалоги і фрази, розмовні теми за планом початкової школи. Курс включає в себе:

• Опрацювання усіх тем з граматики за планом початкової школи;

• Опрацювання лексики з усіх розмовних тем за планом початкової школи;

• Вивчення необхідних фраз, діалогів, розмовних тем;

• Тренування навичок з усіх аспектів: Reading, Writing, Listening, Speaking.

30 листопада, 18. 00, Творчий вечір “Вірші. Музика. Шевченко”

Де: пров. Рибальський, 16