Афіша культурно-мистецьких заходів Полтави на 13-19 січня

14 січня о 12.00 годині в Полтавському музеї авіації і космонавтики відбудеться новорічний захід в стилі ретро «Старий Новий рік: у лещатах пам’яті» та презентація унікальних видань, новорічних листівок на космічну тематику з колекції Юрія Євгеновича Мелехова й Олексія Миколайовича Петренка, з демонстрацією ялинкових прикрас повоєнного періоду.

15 січня о 14.00 годині в Полтавській облдержадміністрації (вул. Соборності, 45, каб. 333) – засідання консультативної ради з питань охорони культурної спадщини при Департаменті культури і туризму облдержадміністрації.

15 січня в Полтавському обласному методкабінеті навчальних закладів мистецтва і культури (м. Полтава, вул. Зигіна, 1) відбудеться обласний конкурс «Герої сьогодення – очима дітей» серед учнів художніх і мистецьких шкіл та обласний етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!», присвячений Шевченківським дням у номінаціях «Образотворче мистецтво» та «Декоративно-прикладне мистецтво» (відбіркові тури).

16 січня в Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського та Національному музеї-заповіднику М.В.Гоголя у селі Гоголеве Шишацького району – «День селфі у музеї» до Міжнародного дня селфі у музеях.

16 січня о 9.00 годині в Полтавській облдержадміністрації (вул. Соборності, 45, каб. 333) відбудеться засідання регіональної комісії з реабілітації у Полтавській області жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років.

18 січня о 14.00 годині в Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І.П.Котляревського – воркшоп «7 кроків до успіху. Музика» (за участю американського музичного фолк/поп гурту «Дерік Нельсон та сім’я»).

За матеріалами відкритих джерел

Читайте також: 15 січня відбудеться флешмоб ” Селфі в музеї”