9 учениць Полтавського професійного ліцею сфери послуг братимуть участь у півфіналі Всеукраїнського конкурсу «Снігова королева»

Другий етап відбору на Всеукраїнський конкурс з перукарського мистецтва «Снігова королева» Другий етап відбору на Всеукраїнський конкурс з перукарського мистецтва «Снігова королева»

Сьогодні журі визначилося з представницями професійного ліцею на обласному етапі. Переможниці конкурсу на рівні закладу навчаються на 1-3 курсах. У понеділок Полтавщина обере ученицю ліцею для участі в фіналі Всеукраїнського конкурсу «Снігова королева».

Професійно-технічні заклади Полтавщини обирають учасниць щорічного Всеукраїнського конкурсу з перукарського мистецтва «Снігова королева». Захід проводиться в три етапи для учнів навчальних закладів, які займаються підготовкою фахівців з перукарського мистецтва. Наступного понеділка відбудеться обласний півфінал, куди з’їдуться представниці з усієї Полтавщини. На цьому етапі переможе лише одна учасниця конкурсного відбору, яка представить область у Києві на заключному етапі.

Полтавський професійний ліцей сфери послуг бере участь у конкурсі протягом шести років. Сьогодні заклад обрав дев’ятьох учасниць на обласний півфінал. Перший етап конкурсу проходив у навчальному закладі протягом трьох днів. Відбір відбувся у кожній групі кожного курсу. Внаслідок нього виокремили 15 найкращих робіт конкурсанток.

— Я в захваті від завзяття цих дітей. Вчора спостерігала, як учасниці фарбували своїх моделей зранку до вечора. Тридцять дівчат протягом дня знаходилися в одній кімнаті серед запаху перукарських засобів. Дякую їм за натхненну працю та вогник в очах, — наголосила член журі, експерт-технолог компанії «Estel» Катерина Максимова. — Я випускниця цього закладу і тепер повернулася сюди як представниця київського офісу моєї компанії. Приємно дивитися на відносини між викладачами та ученицями — педагоги допомагають учасницям порадами та підтримкою. Так було і у роки мого навчання. Пишаюся моїм ліцеєм та конкурсантками.

Учениці Полтавського професійного ліцею сфери послуг Учениці Полтавського професійного ліцею сфери послуг

Зачіска в стилі молодіжної субкультури «бохо» Зачіска в стилі молодіжної субкультури «бохо»

Щороку конкурс має різні стильові напрями конкурсних зачісок та кінцевих образів. Цього разу студентки працювали в стилі молодіжної субкультури «бохо». У перший день представники конкурсу навчали викладачів ліцею сучасним технікам фарбування й ознайомили із конкурсним стилем зачіски. Вчора учасниці відбору фарбували волосся своїм моделям. Сьогодні студентки робили їм візаж, укладали зачіску згідно з концепцією стилю. А також підбирали одяг, аби довершити композицію. У конкурсі перемогли дев’ять учасниць, студентки першого, другого та третього курсів.

Наші учениці дуже люблять цей конкурс, деякі беруть участь вже не перший раз. Він потребує професійних знань та навичок. А свої вміння вони сьогодні продемонстрували на гідному рівні, — прокоментувала заступниця директора з навчально-виробничої роботи Світлана Зуєва. — Ми планували обрати п’ять-шість робіт, однак до обласного етапу змагання від нашого ліцею поїде дев’ять учениць. Ми просто не змогли визначитися, настільки гарні роботи представили наші підопічні. 

Журі конкурсу складалося з представників салонів краси, навчальних закладів, експертів компанії «Estel». Переможців обрали за критеріями відповідності зачіски стилю «бохо», цілісності та гармонійності образу моделі, відповідності роботи модним тенденціям фарбування й укладки. А також організації робочого місця, чистоти зачіски та відповідності кольору моделі типу й кольору шкіри моделі. 

— Високий творчий потенціал конкурсанток видно за їхніми роботами, зачіски моделей дійсно справляють враження. Особливо приємно дивитися на натхнених учасниць першого курсу, які провчилися лише два місяці. Такий гарний початок та чудовий досвід для них дозволить досягти успіхів в кар’єрі. Упевнена, ліцей випустить гідних, витривалих та здатних спеціалістів, — зауважила директорка Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Олена Харченко.

ПОІППО за матеріалами Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА