8 років тюрми отримав раніше судимий за зґвалтування чоловік, який після звільнення побив та зґвалтував вже свою матір

Неодноразово засуджений за злочини, у тому числі й за зґвалтування, тиждень побув на волі. У нетверезому стані він побив та зґвалтував рідну матір

Чутівський районний суд Полтавської області до 8 років позбавлення волі засудив ґвалтівника своєї матері. Про це повідомили у прокуратурі Полтавської області.

У суді Кобеляцька місцева прокуратура довела, що на початку червня 2019 року після спільного вживання алкоголю син завдав матері не менше 7 ударів у голову та обличчя, а потім зґвалтував. Цей злочин вчинив через тиждень після умовно-дострокового звільнення із місць позбавлення волі.

Із матеріалів судової справи видно, що раніше чоловік неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжки, нанесення тілесних ушкоджень, а у 2014 році Київській райсуд Полтави засудив його на 3 роки за зґвалтування. На волю він вийшов достроково у 2016 році.

Зловмисника визнано винним за ч. 2 ст. 152 (зґвалтування, вчинене щодо особи, з якою винний перебуває у сімейних відносинах) КК України. Вирок суду першої інстанції поки що не набув законної сили.

Про ґвалтівника також відомо, що він уродженець села Чорноглазівка, має середню освіту, неодружений.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»