25 полтавців отримали сертифікати у рамках конкурсу інвестиційних проектів «Горизонти Полтавщини»

Сьогодні у Полтавській ОДА директор Департаменту економічного розвитку та залучення інвестицій Інна Іщенко вручила сертифікати про участь у заключному етапі курсу тренінгів та консультацій з оформлення та презентаційних проектів «Горизонти Полтавщини» учасникам ІІ етапу конкурсу.

Вручали сертифікати за результатами другого етапу конкурсу «Горизонти Полтавщини» тим учасникам, які проходили триденний тренінг-семінар за підтримки Університету економіки та торгівлі.

— Саме після його проведення, усі учасники мають до 18 вересня подати свої бізнес-проекти для оцінювання Експертною комісією. Після чого, у тижневий термін, визначать переможців, роботи яких представлять на Міжнародному економічному форумі, що пройде у жовтні, — розповіла Інна Іщенко.

Також, за результатами відбору, десятку цікавих проектів презентують у відповідному збірнику, який розповсюджуватимуть на Форумі для потенційних інвесторів.

Засідання Засідання

Сергій Гаркуша та Інна Іщенко Сергій Гаркуша та Інна Іщенко

— Ми приділяємо велику увагу в університеті саме освітнім програмам, намагаючись їх модернізувати під європейські стандарти. Бо, як показав досвід, не всі навчальні заклади, враховують ті компетентності, які вимагає ринок. І наразі ми намагаємося цю тенденцію змінювати, — сказав проректор з наукової роботи ПУЕТ Сергій Гаркуша.

Всього навчання у рамках другого туру пройшли 25 учасників. За словами Інни Іщенко, усі вони відповідально поставилися до завдань.

Вручення сертифікату Вручення сертифікату

Анастасія Момот представляє освітній проект Полтавського національного педагогічного університету. Основний зміст якого полягає у створенні лабораторії дистанційного експерименту з природничих наук.

— Проект має освітній характер, пропонує створити лабораторію, частина обладнання у нас уже є, є гарні спеціалісти, запатентовані методики роботи. Ми потребуємо інвестиційних коштів для того, щоб дещо модернізувати базу, на основі якої надаватимемо освітні послуги, які полягають у демонстрації експерименту з природничих наук на дистанції для освітніх закладів, які не мають змоги проводити експерименти в навчальних цілях, — розповіла Анастасія Момот.

Анастасія Момот Анастасія Момот

Вона наголосила, що вдячна викладачам тренінгу, цикл був корисним та змістовним:

— Тренінг мене вразив, вдячна викладачам. Усі техніки, методики, особливості, секрети інвестиційних проектів, якими з нами поділилися, мали не тільки фактаж, лекційні матеріали, а й гарні приклади. Для нас це гарна можливість навчитися якісно оформлювати ідеї, аби втілити їх в життя.

Нагадаємо, що конкурс інвестиційних проектів «Горизонти Полтавщини» є заходом обласної програми сприяння залученню інвестицій, розвитку економічного співробітництва та формування позитивного іміджу Полтавської області на 2017-2020 роки. Його метою якого є: виявлення перспективних бізнес ідеї, які можуть бути реалізовані шляхом залучення інвестиційних ресурсів; сприяння в реалізації перспективних інвестиційних проектів шляхом створення належного іміджевого середовища та проведення промоційних заходів; формування пакету проектних пропозицій, що готові до реалізації за рахунок інвестування; розповсюдження пакету інвестиційних пропозицій серед потенційних інвесторів або інституцій, що надають сприяння в залученні інвестицій.

Прес-служба Полтавської ОДА