23 полтавські родини довели, хто — найспортивніший

11 березня на базі загальноосвітньої школи № 34 відбулися щорічні змагання «Мама, тато, я — спортивна сім’я». Традиційно, свято спорту та здоров’я проводилося за ініціативи управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому.

Цьогоріч позмагатися за першість та показати всім, що їхня родина — найспортивніша, зібралися 23 родини із 23 загальноосвітніх навчальних закладів міста. 

Заради підтримки родинних команд захід відвідав міський голова Олександр Мамай. Він зазначив, що привчати дитину до спорту потрібно з дитинства:

— Хто, як не батьки, мають подавати приклад малечі. Саме це ми спостерігали на сьогоднішньому святі. Батьки та їхні діти єдиною командою доводили, що спорт може бути сімейним захопленням. Це те, що об’єднує родину, зміцнює сімейні традиції, і що найголовніше, прививає любов до здорового способу життя. Дуже приємно, що кожного року кількість учасників заходу зростає.

Цьогоріч у змаганнях взяв участь учень ЗОШ № 3 Микита Тонконог разом зі своїми батьками. Хлопчик розповів, що віддає перевагу рухливому дозвіллю, любить спортивні ігри:

— Я з дитинства мріяв займатися футболом. Мені дуже подобається цей вид спорту. Маю надію, що, коли виросту, обов’язково стану футболістом.

Проте не тільки Микита в родині справжній спортсмен. Уся сім’я веде здоровий спосіб життя.

— Ми часто разом їздимо на велосипедах, бігаємо. Молодший син любить футбол, старший займається карате. Спорт потрібно розвивати, і дуже добре, що в місті проводяться подібні заходи. Це заохочує малечу до занять спортом, — розповів тато Микити Антон Тонконог.

Родина Тонконог Родина Тонконог

Микита Тонконог Микита Тонконог

Батьки разом зі своїми дітьми брали участь у різноманітних естафетах, демонструючи швидкість, витривалість, уміння працювати в команді. 

За результатами щорічних змагань «Мама, тато, я — спортивна сім’я» третє місце зайняла сім’я Передерій, яка представляла загальноосвітню школу № 13; друге місце — сім’я Македон — представники ЗОШ № 30. Беззаперечну перемогу на цьогорічних змаганнях виборола команда школи № 27 — родина Соколових. Не дивлячись на визначення переможців змагань, дипломи та подарунки від організаторів свята отримала кожна команда.

Спільне фото учасників Спільне фото учасників

Найприємнішим же подарунком для всіх родин стала подорож до чарівного Львова від Олександра Мамая.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради