22 фахівця Полтавського виконкому підвищили кваліфікацію з управління проектами

Вчора відбувся захист проектів, підготовлених учасниками 4-модульного тренінгу «Управління проектами». Тренінг проходив у рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні». Він є частиною масштабної програми з підвищення кваліфікації персоналу Полтавської міської ради «Кваліфікаційний наступ 2030», яка стартувала у лютому.

На заході презентували чотири напрацювання: «Спортивні діти — здорова нація», «Амброзія — стоп! Вільне дихання для кожної людини!», «Сім’я починається з «ми»» та «Вулиця Європейська — зелена енергія». Кожен проект розкривав актуальні теми сьогодення. 

Ідея «Спортивні діти — здорова нація» направлена на створення інклюзивних просторів та організації публічних місць для спортивного виховання, розширення сфери проведення дозвілля та різнобічного спілкування дітей та молоді з інвалідністю. Їх соціальної адаптації шляхом розміщення інклюзивних спортивно-ігрових майданчиків у житлових районах міста. 

Під час презентації одного з проектів Під час презентації одного з проектів

Ірина Брижань — координатор проекту GIZ в Полтаві, Оксана Деркач — секретар міської ради, Світлана Тарашевська — заступник міського голови Ірина Брижань — координатор проекту GIZ в Полтаві, Оксана Деркач — секретар міської ради, Світлана Тарашевська — заступник міського голови

Учасники тренінгу Учасники тренінгу

Важливу соціальну тему було спроектовано і в ідеї «Сім’я починається з «ми»». Команда із восьми учасників розробила шляхи розв’язання проблем пов’язаних із збільшенням кількості розлучень серед молоді в перші два роки спільного життя у зв’язку із низьким рівнем спроможності будувати партнерські відносини. 

У винахідники проекту «Амброзія — стоп! Вільне дихання для кожної людини!» презентували шляхи та методи боротьби з карантинними рослинами. 

Розв’язання проблеми щодо високого рівня витрат коштів із міського бюджету на освітлення вулиці Європейської запропонувала команда, основу якої склали працівники КО «Інститут розвитку міста» у розробленому проекті «Вулиця Європейська — зелена енергія». 

Двадцять два фахівця Полтавського виконавчого комітету отримали сертифікати про підвищення кваліфікації щодо управління проектами.

Учасників заходу привітала секретар Полтавської міської ради та заступники міського голови Оксана Деркач. 

— Впроваджуючи нову для Полтави програму з підвищення кваліфікації персоналу, ми вдосконалюємо вміння та розвиваємо особисті якості головних експертів міста. Ними є працівники виконкому, — зазначила секретар міської ради Оксана Деркач. — Усі презентовані ідеї варті уваги. Адже у тематиці проектів розкриті важливі і соціальні, і екологічні, і бюджетні питання щодо сучасного розвитку міста. 

Довідково: Проект «Інтегрований розвиток міст в Україні» виконується німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft fürInternationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH». Окрім Полтави в ньому беруть участь Житомир, Вінниця та Чернівці. Уряд Німеччини фінансує проект у розмірі 4 млн євро, Уряд Швейцарії надає майже 2 млн євро.

Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує Уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрямами співпраці Німеччини з Україною є: демократія, громадянське суспільство, державне управління, децентралізація, енергетика та сталий економічний розвиток. Окрім пріоритетних напрямів німецька співпраця охоплює, зокрема, підтримку подолання кризових ситуацій на сході України, а також співробітництво у сфері запобігання ВІЛ/СНІД.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради