19 керівників управлінь Полтавського міськвиконкому підвищили свій кваліфікаційний рівень

У Полтаві реалізували компонент проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» — «Кваліфікація 2030». Мета програми — підвищення кваліфікації посадових осіб Полтавського виконавчого комітету, керівників управлінь та відділів міськвиконкому.

Учасники пройшли 6-денний тренінг на тему «Розвиток персоналу». Він здійснювався під керівництвом досвідченого тренера — завідувача кафедри управління персоналом і економіки праці Полтавського університету економіки і торгівлі Тетяни Костишиної.

Своєрідним іспитом для слухачів став тренінг «10 кроків до удосконалення діяльності свого структурного підрозділу». У своїх роботах вони підсумували навчання на тренінгу «Розвиток персоналу».

На думку керівників відділів, для удосконалення діяльності структурних підрозділів необхідно створити ефективну команду професіоналів та мотивувати працівників. А головне — сприянти їхньому професійному зростанню й поліпшенню технічного забезпечення відділів.

Керівник проекту «Розвиток персоналу» Тетяна Костишина Керівник проекту «Розвиток персоналу» Тетяна Костишина

Під час презентації «10 кроків до удосконалення діяльності свого структурного підрозділу» Під час презентації «10 кроків до удосконалення діяльності свого структурного підрозділу»

Завідувач кафедри управління персоналом і економіки праці Полтавського університету економіки і торгівлі, керівник проекту «Розвиток персоналу» Тетяна Костишина зазначила, що робота над проектом побудована за основними принципами: «плануй, дій, коригуй, перевіряй».

— Базові напрямки цих модулів — формування компетенції для ефективної діяльності в державній службі, створення команди працівників відділу та діяльність керівника. Під кінець роботи кожен керівник відрацював 10 кроків для удосконалення діяльності відділу в контексті розвитку міста. Реалізація проекту сприяла підвищенню кваліфікації учасників, налагодила співпрацю та комунікацію між працівниками й основними підрозділами Полтавського міськвиконкому, — тішилася результатами програми Тетяна Костишина.

Привітав учасників тренінгу та вручив їм сертифікати про успішне закінчення навчання міський голова Олександр Мамай та директор проекту «GIZ» Матіас Брандт.

Привітав учасників тренінгу міський голова Олександр Мамай та директор проекту GIZ Матіас Брандт Привітав учасників тренінгу міський голова Олександр Мамай та директор проекту GIZ Матіас Брандт

— Реалізація програми «Кваліфікація 2030» сприяла не тільки підвищенню кваліфікації учасників, а й покращенню співпраці та комунікації між працівниками й підрозділами міськвиконкому, — зазначив міський голова Олександр Мамай. — Понад 230 працівників управлінь та відділів виконкому стали учасниками 20 тренінгів, пройшли навчання за обраною тематикою та підвищили свою кваліфікацію. Ця навчальна програма — один із прикладів нашої плідної співпраці з німецькими партнерами з «GIZ» у рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні».

Довідково:

Проект «Інтегрований розвиток міст в Україні» виконується німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH». Окрім Полтави, в ньому беруть участь Житомир, Вінниця та Чернівці. Уряд Німеччини фінансує проект у розмірі 4 млн євро, Уряд Швейцарії надає 1,85 млн євро.

«Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» підтримує Уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрямами співпраці Німеччини з Україною є демократія, громадянське суспільство, державне управління, децентралізація, енергетика та сталий економічний розвиток. Окрім цього, співпраця з Німеччиною охоплює підтримку подолання кризових ситуацій на Сході України, а також співробітництво у сфері запобігання ВІЛ/СНІД.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради