18 січня 2017 року відбудеться Міжнародний флешмоб музейних селфі

arb fevr 01

18 січня 2017 року відбудеться Міжнародний флешмоб музейних селфі. В Україні така акція пройде вретє.

Полтавський краєзнавчий музей ім. В.Кричевського – шедевр українського козацького бароко. Історія будівлі починається з 1903 року – саме тоді було прийняте рішення про спорудження нової будівлі Земської управи. Перший проект був розроблений у стилі французького ренесансу, але комісія вирішила, що управа повинна відповідати новим течіям в українській архітектурі. Вибір припав на проект Василя Кричевського. З часом в будівлі Земської управи створили музей.

В роки німецько-фашистської окупації будівля дуже постраждала. За словами працівників музею, загарбники залили дизельним пальним експонати на усіх поверхах, а потім підпалили. Зараз у музеї експонується кілька виробів, які залишилися після пожежі – оплавлені рештки керамічного та глиняного посуду.

На сьогодні краєзнавчий музей містить більше 300 тисяч експонатів.

Полтавський краєзнавчий музей ім. В.Кричевського запрошує Вас взяти участь в акції. Для цього необхідно прийти до улюбленого музею (ми сподіваємося, що наш також стане вашим улюбеним) і зробити селфі з експонатом, який Вам подобається, або на фоні музею. Будемо чекати ваших фото на наших сторінках в соцмережах. А найбільш вдалі – розмістимо на сайті нашого музею.

Так, як музей 18 січня вихідний, то день селфі буде проходити 17 січня, у вівторок. Дозвіл на фотографування мобільними пристоями та планшетами без спалаху не потрібен.