15 січня Полтавська галерея мистецтв приєднається до Міжнародного флешмобу музейних селфі.

 В Україні цьогоріч акція пройде вже вшосте.

         Започаткована європейським проектомCulture Themes у 2014 році, акція з кожним разом знаходить все більше й більше шанувальників, адже вона проста до неможливого (бо всі ми робимо фото щоразу, як відвідуємо музеї) і дозволяє учасникам розказати про свої улюблені музеї, а самим музеям – отримати безоплатну і найдієвішу рекламу.

         Полтавський художній музей (галерея мистецтв) імені Миколи Ярошенка  музей братиме участь в акції вчетверте і запрошує містян долучитись  до міжнародного музейного селфі-флешмобу.

Для цього потрібно:
– прийти до музею
– купити квиток (до основної експозиції чи до виставкової зали)
– зробити селфі з улюбленим експонатом/або поруч/

– опублікувати на своїй сторінці у Facebook і Instagram ізхештегом#MuseumSelfieта тегом музею #Yarart.galery.poltava

Акція має два застереження:

– категорично заборонено використовувати спалах при фотозйомці, адже це шкодить музейним раритетам;
– зроблене в музеї селфі не можна використовувати як інструмент політичної агітації чи протиборства.
Селфі також можна надіслати на електронну адресу [email protected], або в особистому повідомленні на офіційну сторінку музею у Facebook

На авторів та  авторок найцікавіших, найкреативніших і найнесподіваніших селфі чекатимуть сюрпризи! Минулого року це були набори літератури історико-краєзнавчого спрямування, надані управлінням культури виконавчого комітету Полтавської міської ради, а також квитки на вечір-концерт “Саксофон. Музей. Кохання”.

Міжнародний день музейного селфі – чудова нагода зробити незабутні кадри зі світовими шедеврами і розповісти усім про свій улюблений музей!” – пишуть організатори

Читайте також: У Полтаві для дітей військових провели ” Веселі старти”