15 липня у Полтаві розпочинають роботу шкільні ярмарки

Сьогодні відбулось чергове засідання виконавчого комітету, яке провів міський голова Олександр Мамай. Члени виконкому розглянули рішення, серед яких «Про виділення коштів», розроблене на виконання Програми соціального забезпечення та захисту населення Полтави «Турбота» на поточний рік.

За клопотаннями організацій та установ, виділили 1,36 млн грн. Ці гроші спрямовуються наступним організаціям:

  • 1 млн. 165 тис. грн — на організацію літнього оздоровлення дітей-інвалідів та інвалідів з дитинства віком до 35 років. Така соціальна акція, єдина в Україні, реалізовується у Полтаві вже не один рік. Діти з інвалідністю, у супроводі одного з батьків, мають можливість безкоштовно оздоровитись на узбережжі Чорного моря, на спеціальних інклюзивних базах відпочинку. 597 тис. грн спрямовано Громадській організації «Міська асоціація дітей інвалідів та інвалідів з дитинства», 568 тис. — громадській організації «Полтавський місцевий осередок Всеукраїнської організації інвалідів „Союз організацій інвалідів України“».
  • 140 тис. грн — міському центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів для оплати послуг із проведення просвітницьких, культурно-масових заходів, дозвілля, занять з іпотерапії для дітей з інвалідністю, які перебувають на обліку у закладі;
  • 56 тис. грн — Полтавській обласній організації УТОС, за рахунок коштів, передбачених на фінансову підтримку громадських організацій.

Начальник управління соціального розвитку міськвиконокму Наталія Бондаренко доповіла про рішення щодо виділення коштів Начальник управління соціального розвитку міськвиконокму Наталія Бондаренко доповіла про рішення щодо виділення коштів

Також члени виконкому ухвалили рішення «Про організацію шкільних ярмарків». Відповідно до нього, такі заходи проведуть у місті у період з 15 липня по 15 вересня по вул. Соборності, у межах від вул. Котляревського до площі перед театром імені М. В. Гоголя. Також ярмарок діятиме по вул. 23 Вересня, поряд з магазином ПП «Універсам-Полтава». Ярмарки працюватимуть з 9:00 до 18:00.

Також на засіданні ухвалили рішення «Про проведення громадських слухань під час розроблення проекту детального плану території, обмеженої вулицями Європейською, Героїв-Чорнобильців, Макаренка та Миколи Дмитрієва у місті Полтава». Пропозиції до детального плану території приймаються протягом місяця з дня оприлюднення в ЗМІ відповідного повідомлення.

Серед інших питань розглянули рішення щодо перекриття руху. У зв’язку з будівництвом каналізаційної мережі, на перехресті вулиці Героїв АТО та провулку Братів Зерових тимчасово перекриють рух транспортних засобів та пішоходів до 6 липня.

Також рух транспортних засобів та пішоходів перекриють з 18 по 20 липня, з 9:00 до 12:00, на перехресті вулиць Героїв Крут та Тунельної. Обмеження пов’язане з ремонтними роботами зовнішнього освітлення.

На місці проведення робіт встановлять дорожні знаки, забезпечать об’їзд транспорту та безпечні умови руху пішоходів, згідно зі схемою організації дорожнього руху. Її погодять з управлінням патрульної поліції в Полтаві.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради