1 червня полтавські дітлахи безкоштовно кататимуться на атракціонах

 1 червня, з нагоди свята Дня захисту дітей у Полтаві організують кілька заходів, на яких запрошують маленьких полтавців.

Зокрема, у Корпусному парку малечі покажуть справжній автомобіль пожежників, а також вони зможуть безкоштовно покататись на усіх атракціонах у парку “Перемога”.

Як йдеться у повідомленні Полтавської міської ради, на дітей чекають розваги та пригоди, веселі конкурси та естафети, кожен зможе відточити свою майстерність на різноманітних майстер-класах.

На маленьких «пожежників» чекає представлення пожежного автомобіля ГУ ДСНС України в Полтавській області, на справжніх спортсменів – спортивне містечко, змагання на велосипедах, веселі старти, виступи з художньої гімнастики, тхеквондо та міні-футболу.

Найменших учасників свята розважатимуть улюблені герої мультфільмів. Усі охочі матимуть змогу відвідати виставку собак, безліч ігрових та спортивних майданчиків, фотозона, аквагрим, повітряні кульки.

Святковий настрій подарують усім артисти Полтавського міського Будинку культури та Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко.

На всіх учасників чекають подарункові флаєри на морозиво, поп-корн та на безкоштовне відвідування комунальних атракціонів у Полтавському міському парку культури і відпочинку «Перемога».

Початок о 10-й годині у Корпусному парку Полтави.

Також об 11-й годині влаштують обласне свято в облмуздрамтеатрі ім. М.Гоголя.

Візьмуть участь діти, що перебувають на обліку служб у справах дітей: діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які виховуються у сім’ях опікунів (піклувальників), прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу (у тому числі тимчасово переселених з Донецької та Луганської областей); діти з сімей, у яких батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків; діти з сімей, у яких батьки загинули під час проведення антитерористичної операції.