1,3 млн грн на ремонт в госпіталі ветеранів: Каплін перевірив як витрачаються вибиті ним гроші

Лідер Соціал-демократичної партії (СДП) Сергій Каплін продовжує ревізувати медзаклади, в яких за його ініціативи замінюють старі вікна на металопластикові. Сьогодні побував у обласному клінічному госпіталі для ветеранів війни. Тут, в кардіологічному корпусі роботи вже закінчилися.

У Полтавському госпіталі для ветеранів війни наразі постійно проходять реабілітацію військові, що повернулися з зони бойових дій. Після заміни вікон, зізнаються АТОвці та лікарі в кардіологічному корпусі госпіталю температура зросла до 24-26 градусів, раніше не піднімалась вище 18-ти.

— Люди в лікарнях мають лікуватися і почувати себе комфортно, а не лежати в десятьох одежинах. Так само і лікарі — білий халат поверх куртки — це не припустимо. Мені вдалося вибити в Уряду 12 млн грн на медзаклади Полтавщини — ми витратили їх на тепломодернізацію лікарень міста та області. Сьогодні депутати мають допомагати лікарям виконувати клятву Гіппократа, — наголосив головний соціал-демократ.

За рахунок грошей, які нардеп залучив на медзаклади області, в кардіологічному відділені госпіталю ветеранів замінили всі вікна уперше з часів будівництва — це рівно 30 років. 118 нових металопластикових рам уже сьогодні зберігають тепло в палатах пацієнтів та кабінетах лікарів.

— Ми не збираємося зупинятися на досягнутому. Вже розроблено проектну документацію, і незабаром аналогічну процедуру тепломодернізації проведуть і в хірургічному корпусі госпіталю. Це приміщення ще старіше, побудоване в позаминулому столітті і потребує негайного вливання коштів для заміни вікон. Також працюватимемо над утепленням фасаду. Це дозволить економити на комуналці і натомість підвищити зарплату медпрацівникам — заявив Сергій Каплін.

За словами лідера СДП команда політсили готує окрему програму, за якою планує вибити цьогоріч ще набагато більшу суму для утеплення та заміни вікон у всіх лікувальних закладах області.

Прес-служба Соціал-демократичної партії (СДП)