Полтавська “Ворскла” вдома програла донецькому “Шахтарю”

19:00, Вчора

Надійне джерело

Полтавська "Ворскла" вдома програла донецькому "Шахтарю" (ФОТО)

23-го жовтня у Полтаві на стадіоні імені Бутовського відбувся центральний поєдинок 12-го туру Української прем’єр-ліги: місцева “Ворскла” приймала донецький “Шахтар”. До очного протистояння команди посідали, відповідно, третє та друге місця у турнірній таблиці.

У першому таймі матчу симпатичніше виглядала саме “Ворскла”. Команда активно пресингувала суперника на його половині поля та створила кілька небезпечних моментів. Так, хороші шанси відзначитися у чужих воротах мали Йоннас Тамм та Ігор Пердута.

Гра полтавців зламалася на 29-ій хвилині. Олів’є Тілль зіткнувся із воротарем гостей Анатолієм Трубіним, отримав від арбітра другу “жовту” картку та залишив свою команду у меншості.

Нагадаємо, у 10-му турі Тілля визнали кращим гравцем туру в УПЛ.

Вдесятьох господарі не змогли підтримувати високий темп. І у другому таймі пропустили спочатку від Тете, а потім від Соломона. 0:2 – прикра поразка полтавців у рідних стінах.

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію