Як штрафуватимуть за неносіння масок? – роз’яснення міністра юстиції

Як штрафуватимуть за неносіння масок і коли набуде чинності закон – роз’яснив міністр юстиції.

Прийняте законодавство про штрафи за порушення карантину в Україні не передбачає штрафів за відсутність маски на вулиці. Про це сказав міністр юстиції України Денис Малюська у відеозверненні, оприлюдненому пресслужбою Мінюсту.

“Застосування штрафів від 17 до 34 тисяч гривень за порушення будь-яких правил карантину було несправедливим”, – сказав міністр.

Він зауважив, що 6-го листопада Верховна Рада України прийняла закон, яким встановлюються штрафи за неносіння маски у громадських приміщеннях та транспорті у розмірі від 170 до 255 гривень.

“При цьому, застосування такого штрафу буде швидким: його накладатиме поліцейський, представник санітарно-епідеміологічної служби чи органів місцевого самоврядування – одразу ж на місці. Зауважу, що такі штрафи не застосовуватимуться до неповнолітніх, а також за неносіння маски на вулиці”, – заявив Малюська.

Нагадаємо, 6 листопада парламентарі ухвалили в цілому законопроект, який передбачає запровадження штрафу від 170 до 255 грн за неносіння маски у громадських місцях та транспорті.

Раніше ми писали, що усі райони Полтавської області – в «червоній карантинній зоні»

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram