Як на Полтавщині проходить “Опішня СливаФест”

4-го вересня у селищі Опішня на Полтавщині починається третій за ліком «Опішня СливаФест». Проводять його за підтримки Українського культурного фонду та Полтавської ОДА. Минулого року через карантин він був невеликим, але цього річ знову набув значних масштабів і зібрав сотні (може, тисячі) гостей із усієї Полтавщини та з-за її меж.

Керівник місцевої громади Микола Різник пригадує, що за його дитинства у Опішні всі яри були у сливах. Потім їх випилювали, а зараз знову вирощують. Так, за минулі кілька років представники місцевої громади висадили кілька сливових алей із сортами «угорка», «ренклод» та іншими.

Щоб відродити традиції опішнянської сливи, власне, і проводять фестиваль.

Із його допомогою хочемо відродити славу опішнянської сливи, яку колись вирощувала вся Опішня! – пояснює Микола Різник.

Фестиваль сміливо можна назвати культурно-гастрономічним. Адже на території фесту скрізь і усюди продають різну смакоту – сливи, виноград, пиріжки, м’ясо, сливянку, медовуху, борщ, шпундру, кашу і ще чимало печеного, вареного та смаженого.

А ще на фестивалі танцюють, співають і веселяться.

Особливо яскравим видається виступ артистів Полтавського академічного театру імені Гоголя, які під відкритим небом демонструють уривок із вистави «Енеїда». Кілька сотень глядачів із щирими усмішками спостерігають за пригодами Енея та його козаків.

Зрештою, велика сцена фестивалю не лишається порожньою ані на хвилину. На ній виступають і великі, і малі: різні самодіяльні колективи із різних куточків Полтавської області.

А є ще мала сцена. На ній відбувається кулінарний «батл»: троє вправних жінок разом із ведучим «Сніданку на 1+1» Русланом Сенічкіним готують козацьку шпундру, вареники зі сливами та «м’ясце із томленими сливами по-опішнянському».

Сам Руслан Сенічкін буквально за кілька годин встиг стати справжнім опішнянином і пройнявся місцевою атмосферою.

Тут – фактично культурний осередок. Це столиця гончарства України. Тут є унікальна червона глина, саме на ній росте слива «угорка». Вона ніде більше не росте, лише тут! І її приїздять купувати і з усієї України, і з-за кордону! – розповідає Сенічкін у трансляції, яку веде під час приготування страв.

Після того, як жінки завершують готувати, страви дають скуштувати гостям фестивалю, насамперед – дітлахам. Ті із виглядом знавців куштують вареники – і, звісно, хвалять їх.

Наразі «СливаФест» триває. Увечері на ньому очікують виступ музичного хедлайнера – гурту «КоzакSystem». Триватиме фестиваль і завтра, тому якщо ви іще не побували у Опішні, то цілком встигнете на унікальний сливовий фестиваль.

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави та області у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram