Як ми справляємося без світла: лайфхаки по-полтавському

Цього року через постійні ракетні обстріли з боку російських окупантів нам довелося згадати вже призабуті 90-ті із віяловими відключеннями світла. І почати використовувати старі та сучасні лайфхаки, які допомагають в умовах тривалої відсутності електроенергії.

Ділимося досвідом того, як зберігають світло в умовах відсутності електроенергії працівники видання 0532.uaта рекламної агенції «Бойко».

Юрій, директор.

Якщо довго немає світла, а газової плитки у межах досяжності, використовую невеликий пальник із газовим балончиком. Його вистачає, щоб нагріти воду для чаю чи кави. Для освітлення знайшов старий китайський світильник на акумуляторі. У ньому є радіо, дві лампи та світильник. Купив його десь на початку 2000-их на Барабашова. Є ще кілька ліхтариків, керосинка, свічка. А також невеликим джерелом світла можуть бути світлодіодні гірлянди, які лишилися із минулорічної новорічної дискотеки.

Станіслав, фотограф.

Щоб не сидіти без світла, можна запалити стару-добру керосинову лампу. Щоправда, керосин зараз не дуже дешевий – 118 гривень за літр. А так джерел освітлення багато: повербанк, старі акумулятори від планшета із приєднаними лампочками, фотосвітло, ліхтарі із акумуляторами і, звичайно, світлодіоди, якими можна оформлювати інтер’єр.

Ірина, менеджер.

У мене все більш-менш просто: два круглих світильника на батарейках, свічка, світлодіодна лампочка від акумулятора, світлодіод на батарейках.

Настя, менеджер.

Навіть за відсутності світла я намагаюся читати у атмосфері світлодіодних гірлянд.

Володимир, журналіст.

Китай – наше все. Можна взяти тримач для смартфона, закріпити у ньому китайський світильник і ще кілька годин працювати, звісно, доки триматиметься акумулятор ноутбука. Власне, так ми і пишемо для вас новини під час тривалих відключень впродовж доби.

Нагадаємо, раніше ми розповіли вам, як Полтава більше доби жила без світла.

Щоб оперативно стежити  за перевіреними новинами підписуйтеся на наш Telegram