« Це бюджет проїдання» – на сесії затвердили головний фінансовий документ Полтави.

Від самого ранку у Полтавській міській раді тривала «бюджетна» сесія. А власне до ухвалення самого бюджету дійшли тільки близько 18 години вечора. При цьому розгорнулася гаряча дискусія.

Так, бюджет Полтавської МТГ цього року прогнозують на рівні 3,4 млрд грн. Зокрема, з приєднаних громад надійде 160 млн грн (4,7% від загальної суми).

Першим висловився голова фракції «Свобода» Юліан Матвійчук. Він одразу заявив, що свободівці не гоолосуватимуть за бюджет, адже «у ньому захована дірка розміром у 600 мільйонів гривень».

Представники «Рідного міста» охрестили бюджет в цілому «бюджетом проїдання». Особливо жорстко критикували видатки на медицину .

 Як бачимо, в результаті бюджет підтримали 22 депутати. 16 – утрималися.

Перерву в роботі сесії оголосили до середи. Цього дня голови фракцій зберуться у кабінеті міського голови. Тоді ж стане відомо, коли продовжать пленарне засідання.

На нинішньому не затвердили кадрових рішень – Олександр Мамай пояснив це тим, що на першому місці сьогодні були фінансові питання, від яких залежить життєдіяльність міста. Вірогідно імена заступників та секретаря назвуть вже наступного тижня.