У Чернігові та Полтаві викрили осіб, які розповсюджували незаконний алкоголь

У Полтаві та Чернігові викрили групу осіб, які налагодили незаконне виробництво лікеро-горілчаних напоїв та розповсюджували їх Україною.

Про це повідомила прес-служба головного  управління ДФС  у Полтавській області

“Зокрема, у листопаді 2020 року податковою міліцією Полтавщини викрито мешканця м. Полтави, який здійснював незаконне виготовлення алкогольних напоїв, шляхом змішування спирту з водою, та розповсюджував через торговельні точки обласного центру. Під час подальших слідчо-оперативних дій встановлено, що сировину (спирт) для виготовлення фальсифікату вказана особа замовляла на території Чернігівської області”, – йдеться у повідомленні.

Завдяки отриманій інформації працівники податкової міліції Головного управління ДФС у Полтавській області спільно з працівниками Управління Служби безпеки України в Чернігівській області під процесуальним керівництвом Полтавської обласної прокуратури викрили мешканців м. Чернігова, які налагодили незаконне придбання і розповсюдження спирту, а також виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв.

Під час проведених обшуків встановлених місць незаконного виготовлення і зберігання підакцизної продукції у м. Чернігові вилучено понад 8 тис. літрів спирту та алкогольних напоїв кустарного виробництва, маркованих символікою відомих брендів «Finlandia», «Jack Daniels», «Absolut», «Chivаs Regal», «Courvoisier», «Hennessy», «Jameson», «Kvint», «Sauza», «Jack Daniels», «Bacardi», а також обладнання і порожня тара для виготовлення лікеро-горілчаної продукції. Загальна вартість вилученої підакцизної продукції становить понад 2,1 млн гривень.

Слідчі дії тривають.

Читайте також: