У Полтаві іноземець викрав автомобіль разом з дружиною та двома дітьми власника

Затримання іноземця-викрадача автомобіля Затримання іноземця-викрадача автомобіля | Фото: PVP.Poltava

Поліція затримала іноземця, який в районі зупинки «5 школа» викрав автомобіль з людьми потрапив у ДТП та намагався втекти від правоохоронців

Сьогодні у Полтаві до патрульної поліції надійшло повідомлення від перехожих про ДТП на вул. Маршала Бірюзова — у відбійник шляхопроводу врізався автомобіль Opel Zafira. Туди вирушив екіпаж патрульної поліції.

В районі зупинки «5 школа» до автомобіля патрульних вибіг чоловік і зупинив правоохоронців. Чоловік повідомив, що у нього викрали автомобіль Opel Zafira, де були його дружина та двоє дітей. Патрульні взяли на борт постраждалого та поїхали із ним на місце ДТП.

Там вони побачили автомобіль та жінку з дітьми поруч з ним. Викрадач автомобіля, який скоїв ДТП, побіг в бік ресторану «Міміно» та пробував сісти до інших автівок.

Фото: instagram.com/ja_igorevnaa

Фото: PVP.Poltava

Фото: instagram.com/ja_igorevnaa

Під час затримання правоохоронці зрозуміли, що викрадач авто перебуває у стані сильного наркотичного сп’яніння і не реагує на їх команди.

Темношкірий іноземець наразі перебуває у лікарні, де мають визначити стан наркотичного сп’яніння. Далі матеріали передадуть слідчому поліції, який порушить кримінальне провадження за незаконне заволодіння автомобілем і, можливо, за викрадення людей.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»