У Полтаві триває дослідження відеодоказів хабарництва у справі «Полтавафарм»

Вищий антикорупційний суд дослідив відео проведення розшукових дій у справі про обвинувачення депутата Полтавської обласної ради та заступника начальника одного з відділів Полтавського обласного комунального підприємства «Полтавафарм». Про це повідомляє пресслужба САП (Спеціалізована антикорупційна прокуратура).

– Зокрема, на засіданні, яке відбулось 23 квітня 2020 року, колегією суддів ВАКС досліджено відео проведення незначних слідчих (розшукових) дій, – йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що наступне засідання призначено на 10.00 13 травня 2020 року.

Вказаних осіб було викрито у травні 2017 року за надання 35 тис гривень неправомірної вигоди заступнику начальника відділу оперативних розробок та організації агентурно-оперативної роботи ГУ Нацполіції в Полтавській області.

За цю «винагороду» депутат облради, який на той момент також був виконувачем обов’язків директора ПОКП «Полтавафарм», та заступник начальника намагались пришвидшити проведення обстежень та надання спеціальних дозволів на використання об’єктів комунального підприємства для робіт, пов’язаних з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.

Дії осіб кваліфіковані за ч. 3 ст. 369 КК України. Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Раніше ми писали На Полтавщині викрали майже 100 літрів газоконденсат

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram