У Полтаві створили петицію за придбання офтальмологічних апаратів у заклад для дітей із вадами зору

08:30, Сьогодні

Надежный источник

У Полтаві створили петицію за придбання офтальмологічних апаратів у заклад для дітей із вадами зору

На сайті Полтавської міської ради 6-го квітня з’явилася петиція за номером №77 «Придбання офтальмологічних апаратів для Полтавського дошкільного навчального закладу №77 “Джерельце”»

Ініціатори петиції, батьки дітей, які відвідують «Джерельце», прохають придбати для спеціалізованого закладу для дітей із вадами зору офтальмологічний апарат «Амбліокор». А також – забезпечити офтальмологічний кабінет новим комп’ютерним обладнанням, щоб у закладі могли проводити лікування за допомогою спеціальних комп’ютерних програм.

Ми, батьки дітей Полтавського дошкільного навчального закладу №77 “Джерельце” Полтавської міської ради, просимо придбати для єдиного в місті спеціалізованого закладу для дітей з вадами зору офтальмологічний апарат “Амбліокор”. Також просимо забезпечити офтальмологічний кабінет новим комп’ютерним обладнанням для можливості проведення лікування спеціальними комп’ютерними програмами, – йдеться у тексті петиції.

Нагадаємо, для розгляду на комісії міської ради петиція за 90 днів має набрати 250 голосів. Підтримати її можна тут.

Раніше у Полтаві петиція про заборону будівництва у Прирічковому парку набрала рекордну кількість голосів у надзвичайно короткий час. І пізніше її розглянули на засіданні комісії.

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram