У Полтаві спортсмени та тренери вимагали відкрити фітнес-клуби та спортзали. Влада попрохала почекати

Перед акцію у «Фейсбук» оприлюднили текст звернення до Премєр-міністра України Дениса Шмигаля. У ньому прохали дозволу на відкриття залів. У своє чергу спортсмени та тренери зобов’язуються дотримуватися умов протиепідеміологічної безпеки. Лист підписали представники більше 20 спортклубів Полтави.

Секретар міської ради Олександр Шамота у відповідь на звернення пояснив, що міська влада не має повноважень для надання подібних дозволів. Адже вказівки з поновлення роботи спортивних закладів може надати лише Кабмін.

— За попередніми розрахунками, Кабмін має ухвалити наступний етап пом’якшення обмежувальних заходів, який розпочнеться із 22 травня. Відповідно, згідно із прийнятою постановою, ми зможемо розробити алгоритм відкриття і наступного функціонування закладів фізичної культури і спорту у Полтаві, щоб і надалі зберегти позитивну динаміку у боротьбі із COVID-19 у місті. Доки ця постанова не буде прийнята та опублікована на сайті Кабміну — ми не можемо самостійно прийняти жодних рішучих дій щодо цього питання. Але заклади вже можуть готуватися до відновлення роботи, — зауважив Олександр Шамота.

Раніше ми розповідали про нашу читачку, якій несподівано “розморозили” абонемент у фітнес-клубі.

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram