У Полтаві проходить кубок України з бодибілдингу та фітнесу

19:00, Сьогодні

Надійне джерело

У Полтаві проходить кубок України з бодибілдингу та фітнесу

Він самого ранку біля Центру дозвілля та культури – ніде яблуку впасти. Сьогодні тут стартував кубок України з бодибілдингу та фітнесу.

У Полтаві проходить кубок України з бодибілдингу та фітнесу, фото-1

Понад двісті учасників прибули на дійство з усіх куточків України. Чоловіки і жінки змагаються у понад тридцяти номінаціях. Серед них – як початківці так і ветерани.

Захід вдалося провести завдяки численним меценатам і блігодійникам.

“Це надзвичайно важливо, адже спортивне, культурне життя країни – це другий фронт. Вже за деякий час учасники – переможці захищатимуть честь країни на міжнародних змаганнях, захищатимуть престиж України” – говорять організатори.

Дехто з учасників почав займатися спортом чи не з підлікового віку, інші захопилися кілкьа років тому. Бегато бодибірдерів прибули з родинами, дехто з подружніх пар навіть разом беруть участь у змаганнях, в жіночих та чоловічих номінаціях відповідно. Свято спорту, сили та краси продовжиться і завтра

Бодибілдинг та фітнес вимагають чималих зусиль, залізної витримки та суворої дисципліни. Спортсмени тренуються щодня, чергуючи тренування та навантаження на різні групи м’язів. Крім того, цей вид спорту вимагає особливого раціону та режиму харчування тощо.

У Полтаві проходить кубок України з бодибілдингу та фітнесу, фото-15

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію