У Полтаві провели безоплатне флюорографічне обстеження

17:00, Сьогодні

Надійне джерело

У Полтаві провели безоплатне флюорографічне обстеження

Традиційно Департамент культури, молоді та сім’ї ПМР організовує соціально-просвітницьку акцію до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом. Цього року акція відбулася 24 березня в парку Незалежності.

Про це повідомили у Полтавській міській раді.

У Полтаві провели безоплатне флюорографічне обстеження, фото-1

Фахівці КП «Полтавський обласний клінічний протитуберкульозний диспансер Полтавської обласної ради» проводили флюорографічне обстеження всіх охочих, надавали кваліфіковані відповіді та поради щодо здорового способу життя та власної безпеки.

“Діагностика, визначення груп ризику та виявлення захворювання на туберкульоз повинно починатися з профілактичних оглядів та скринінгового анкетування на туберкульоз, яке сьогодні провели волонтери Волонтерського загону «Єдність» Полтавського державного медичного університету та соціальні працівники Благодійної організації «Світло надії» та Полтавської обласної організації Товариства Червоного Хреста України”, – повідомили у ПМР.

У Полтаві провели безоплатне флюорографічне обстеження, фото-2

У скринінгу взяли участь 58 мешканців нашого міста, флюорографічне обстеження сьогодні пройшли 93 полтавці.

Захід був організований працівниками Департаменту культури, молоді та сім’ї ПМР та Студентською радою м. Полтава, за підтримки Департаменту охорони здоров’я ПМР, КП «Полтавський обласний клінічний протитуберкульозний диспансер Полтавської обласної ради», БО «Світло надії», Полтавської обласної організації Товариства Червоного Хреста України, ВЗ «Єдність» ПДМУ та за технічної підтримки ПЕЗО «МІСЬКСВІТЛО».

У Полтаві провели безоплатне флюорографічне обстеження, фото-3

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію