У Полтаві почали по-новому оформляти рекламні вивіски: що змінилося

Минулого, 2021-го року, комунальне підприємство «Полтава-сервіс» видало підприємцям міста 591 паспорт на виготовлення вивісок чи вказівників. Для порівняння, 2020-го року таких паспортів видали лише 332.

У Полтаві почали по-новому оформляти рекламні вивіски: що змінилося, фото-1

Що і як вдалося змінити у роботі комунального підприємства, нам розповів його директор та депутат Полтавської міської ради Денис Поліщук.

У Полтаві почали по-новому оформляти рекламні вивіски: що змінилося, фото-2

Коли я прийшов на комунальне підприємство «Полтава-сервіс», то одразу виявив кілька важливих недоліків у роботі. По-перше, впродовж кількох років не було необхідної координації між «Полтава-сервіс» та інспекцією із благоустрою. Наприклад, у місті виявляли незаконні вивіски, які люди відмовлялися оформлювати. Їх перелік передавали на інспекцію із благоустрою, але вона фактично не діяла. Ми виправили цю ситуацію. Зараз ми із інспекцією працюємо у зв’язці. Як наслідок впродовж року виявили та демонтували велику кількість закинутих сіті-лайтів, вивісок та вказівників. Також демонтували ті вивіски, власники яких категорично відмовлялися від їх узаконення, – розповів Денис Поліщук.

Керівник підприємства також розповів, що один із важливих напрямків роботи «Полтава-сервісу» – це оформлення рекламних вивісок. У минулі роки із цим також була проблема, тому що часто заявки від підприємців приймалися, але документи не оформлювалися. Частина підприємців просто не подавала таких заявок.

– Ми змінили і цю ситуацію. Наші інспектори виходили на своєрідні обходи, проводили роз’яснювальну роботу із людьми. Ми показали, що КП “Полтава-сервіс” налаштоване на конструктивну роботу і готове йти на зустріч підприємцям. Нібито дрібниця, але ми, приміром, поставили у нас термінали і людям вже не потрібно було бігти до банку, щоб оплатити послуги. Все це сукупно дало результат: якщо за минулі роки оформлювали у середньому 37 конструкцій на місяць, то зараз – 60-62!, – додав директор підприємства.

Попри зміну підходу вимоги до рекламних вивісок та конструкцій лишаються незмінними – вони повинні бути виконаними у єдиному форматі, бути правильно оформленими, написаними державною мовою або бути назвою торгового бренду. У центральній частині міста букви можуть бути лише по фасаду, реклама не має бути «наліпленою», не загороджувати огляд та бути безпечною.

Також важлива для підприємців інформація: із минулого року КП “Полтава-сервіс” почало займатися оформленням та виготовленням графіки для рекламних конструкцій. Це водночас і наповнює бюджет комунального підприємства, і сприяє прискоренню комунікації між замовником та «Полтава-сервіс».

У Полтаві почали по-новому оформляти рекламні вивіски: що змінилося, фото-3

Якщо у вас є запитання стосовно оформлення чи узаконення рекламних вивісок, ви можете отрмиати відповіді, зателефонувавши до “Полтава-сервіс” за номером (050)900-03-33.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що у Полтаві за рік демонтували більше рекламних конструкцій, ніж за попередні три.

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram