У Полтаві запустили сервіс прокату електросамокатів Eazzy

Точка прокату електросамокатів у парку біля педуніверситету Точка прокату електросамокатів у парку біля педуніверситету

У центрі Полтави тепер можна швидко взяти електросамокат в оренду завдяки сервісу прокату Eazzy. Це перший подібний сервіс у Полтаві.

Сьогодні, 31 липня, у Полтаві запрацював перший у місті шерінг елетросамокатів Eazzy. Тепер містяни можуть вільно взяти самокат в оренду без посередників — просто оплативши час користування карткою через додаток. При цьому, залишити транспорт можна не в тому самому місці, де взяв. Про старт роботи сервісу оренди повідомив Telegram-канал «Полтавський мікромобільний».

Для того, щоби скористатися електросамокатом, потрібно завантажити додаток Eazzy з AppStore або GooglePlay,  зареєструватися¸ покласти на «гаманець» свого кабінету у додатку кошти (не менше 80 грн), відсканувати QR-код обраного транспорту і розпочати поїздку відповідно до інструкції.

Додаток Eazzy Додаток Eazzy

Судячи з даних додатку, наразі у Полтаві не менше 20 станцій з 45 електросамокатами, але поки почати рух можливо тільки з центру міста. Запас ходу кожного самоката із повним зарядом — близько 50 кілометрів. Рухатися можна тільки у визначеній зоні: в центрі міста, на Подолі, а також на вулицях Європейська та Соборності.

За правилами, електросамокат можна взяти в одній точці, а залишити — в іншій, але там, де для цього визначено місце, вказане у додатку. Хаотична парковка заборонена.

Самокати під охороною «Явора 2000» Самокати під охороною «Явора 2000»

Вартість користування самокатами складається з ціни оренди (початку поїздки) — 10 грн, та ціни за одну хвилину поїздки. В залежності від тарифу, вона складає 1,5 грн, 2 грн або 2,5 грн/хв. Для найдорожчого тарифу «Sport» треба покласти на «гаманець» не менше 80 грн, «Drive» — 100 грн, «Eco» — 120 грн. Для завершення поїздки потрібно натиснути у додатку відповідну кнопку і завантажити 2 фото припаркованого електросамоката.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»