У Полтаві до Дня Незалежності зібрали «Живий тризуб»

У День Незалежності України ось вже дев’ятий рік поспіль у програмі заходів – флешмоб “Живий Тризуб”. Його організовує ВО “Свобода”. Відбувається захід на площі біля ОДА. Для багатьох полтавських родин це вже добра традиція. На флешмоб приходять з родичами та друзями. Не став винятком і нинішній рік.

Від самого ранку до ОДА підходять люди. У вишиванках, з прапорами і квітами. Цього року на акцію збираються близько сотні полтавців.

Для багатьох родин  ця подія – вже добра традиція.

Юліан Матвійчук розповів, що ідею   перейняли ще у студенські роки:

“Побачили, як це відбувається у інших містах на Заході України – Тернополі, Івано- Франківську. Захотіли, аби такий захід проходив у нас. Не тільки тому, що це гарно і видовищно, а тому , що це дуже єднає людей. Щороку привносимо щось нове – почали знімати дійство з квадрокоптера, додаємо якісь елементи, завдяки яким флешмб стане ще кращим. Є ідея в майбутньому створити карту України. Все у руках людей! Головне – фантазія та бажання”.

Цього року живий тризуб створили вже вдев’яте.

Захід завершили виконанням Гімну України. Після завершеня акції полтавці підписали прапор, який волонтери незабаром відвезуть бійцям 24-ї бригади ЗСУ.