У Полтаві відремонтують аварійну частину тротуару від Площі Зигіна до Інституту зв’язку

17:30, Сьогодні

Надійне джерело

У Полтаві відремонтують аварійну частину тротуару від Площі Зигіна до Інституту зв’язку

22-го березня у Полтавській міській раді відбувається засідання постійної, «архітектурної» комісії. На ній зокрема розглядають колективне звернення мешканців Полтави, які прохають провести поточний ремонт пішохідної ділянки тротуару від Площі Зигіна до Інституту Зв’язку.

Мешканці цього району, матері з дітьми, люди пенсійного віку, особи із інвалідністю постійно скаржаться на дану аварійну ділянку пішохідної частини, – йдеться у зверненні.

Перший заступник начальника управління ЖКГ Олександр Попенко говорить, що звернення вивчали. Зазначена ділянка велика за протяжністю, але дійсно знаходиться у аварійному стані, тому найбільш проблемні її частини потрібно відремонтувати.

Після розгляду і обговорення звернення голова комісії Юлія Городчаніна пропонує – дати доручення управлінню ЖКГ включити цю адресу у план поточних ремонтів тротуарів на цей рік і на наступній сесії, яка, нагадаємо, відбудеться 24-го березня, у проекті рішення це передбачити. Присутні члени комісії підтримують це голосуванням “за”.

 Нагадаємо, перша сесія Полтавської міської ради під головуванням Андрія Карпова відбулася в режимі онлайн. Про неї ми писали – ось тут.

Щоб стежити за важливими новинами, підписуйтеся на наш Telegram

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію