Увага, шахраї! «Нова пошта» попередила про небезпеку

16:00, Сьогодні

Надійне джерело

Увага, шахраї! «Нова пошта» попередила про небезпеку

Зараз мережею активно поширюється інформація про розіграші, які компанія «Нова пошта» нібито проводить.

У соціальних мережах розпочалося масове розсилання повідомлень про розіграш шести тисяч гривень, який приурочений до Міжнародного жіночого дня. Для своїх фейкових повідомлень шахраї використовують бренд “Нової пошти”.

Втім, керівництво «Нової пошти» попереджує про шахрайські схеми і попереджає про таке:

” Нова пошта не проводить подібних заходів та не розігрує гроші! Не переходьте за посиланням та не надавайте особисту інформацію. Усі офіційні розіграші розміщено виключно на наших офіційних сторінках та офіційному сайті” – сказано у повідомленні.

Як зрозуміти, що це фейковий сайт?  Уважно подивіться на посилання у повідомленні! Усі справжні посилання на наш сайт мають адресу novaposhta.ua.

Як убезпечити себе від шахраїв:

  • Не переходьте за посиланнями від незнайомців, які пишуть у месенджерах. Вони можуть містити віруси або шкідливі програми.
  • Не встановлюйте додатки, які надсилають незнайомці та не прив’язуйте до них свої банківські картки.
  • Якщо ж все ж перейшли за посиланням, оновіть паролі від усіх облікових записів: пошти, сайтів, додатків, щоб їх не змогли зламати шахраї.

Читайте також: Перевірте транслітерацію у ID-картці та закордонному паспорті: у разі розбіжностей один із документів можуть визнати недійсним

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію