Топ-25 українських YouTube-каналів для дітей різного віку

За останні роки повільно, але з’являються круті україномовні канали, варті уваги. Є і розважальне, і навчальне, і для дошкільнят, і для підлітків, професійно виготовлене й аматорське. Тому освітній портал “Освіторія” підготували цей актуальний ТОП-25.

Пісеньки та розвиток для наймолодших

1. З любов’ю до дітей — (майже 500 тисяч підписників і 700 відео) багато веселих дитячих пісень, цікаві абетки, руханки та мультики українською мовою.

2. HeyKids — Дитячі пісні (158 тисяч підписників, 40 відео) — якісна 3D-анімація та веселі пісеньки.

3. Ладоньки-ладоньки (32 відео) — вчать рахувати, називати тварин, овочі, фрукти та інше.

4. Телеканал ПЛЮСПЛЮС (41 тисяча підписників, 750 відео).

5. Телекомпанія Малятко ТВ (78 тисяч підписників, 536 відео).

6. Дитинство TV (100 тисяч підписників, 57 відео) — анімовані пісні та казочки, але варто зауважити, що це вже не професійний телеканал.

7. Янко Гортало — Цікавинки для дітей (12 тисяч читачів, 78 відео).

Авторський дитячий навчально-розважальний канал: пісні, віршики, мультики, руханки й інше.

Освітні

8. Цікава наука (42 тисячі підписників, 275 відео) — науково-популярні та освітні відео на різні наукові теми з фізики, астрономії, біології, географії та математики.

9. Книга-мандрівка. Україна (5 тисяч підписників, 14 відео).

Дуже класний проєкт. Перший мультсеріал, заснований на реальних подіях та нереальних пригодах українських історичних постатей.

10. Віртуальна Школа (13 тисяч підписників, 218 відео).

Анімаційні відео для вивчення математики, граматики, англійської, природознавства у 1-2-х класах.

11. Освіта дитини XXI століття (12 тисяч підписників, 61 відео).

Авторських матеріалів майже немає, але впорядковано багато навчально-розважального відео з різних каналів українською мовою.

12. LearningUa (близько тисячі підписників, 115 відео).

Наука простими словами для дорослих і дітей. «З нами ви дізнаєтесь, як творити дива, і отримаєте їхні наукові пояснення», обіцяє канал веселої науки.

13. Pencil TV/ How to draw (4 тисячі читачів, майже 1000 відео).

Український канал, але є відеоролики, де коментують англійською мовою. Про малювання, уроки малювання та про художників. Короткі відеоуроки для дітей і дорослих.

Мультики

14. Ukranimaua (75 тисяч підписників, 334 відео).

Сучасні українські, як-от «Котигорошко», або класичні «Капітошка» чи «Петрик П’яточкін» українською. Є і багато старих радянських. УкрАніма — це повна колекція мультфільмів студій «КиївНаукФільм» та «УкрАнімаФільм», починаючи з 1961 року.

15. Novator film (1,5 тисячі підписників, 71 відео).

Новаторфільм — українська мультиплікаційна студія, відома анімаційними мультсеріалами «Моя країна Україна», «Професіонали». Проєкти фінансувало Держкіно України.

16. Каю Український (36 тисяч підписників, 63 відео).

Дуже популярний у світі мультфільм, знятий за книжками Христини Льорьо, ілюстрованими Елен Депюто. Мультики озвучені українською на телеканалі «Піксель». Це пригоди чотирирічного хлопчика на ім’я Каю та його сім’ї. Кожна нова серія — це нова повчальна історія про малюків, що пізнають життя та починають розуміти стосунки… Мультфільм має допомагати батькам у вихованні їхніх діточок.

17. Фіксики українською (167 тисяч підписників, 106 відео).

У кожній серії маленькі чоловічки, які живуть всередині приладів, потрапляють у різні пригоди і надзвичайно доступно розповідають про будову та принципи роботи техніки.

18. Клуб Вінкс Українською (20 тисяч підписників, 142 відео).

Мультик про чарівних фей, надзвичайно популярний у світі.

19. MIRACULOUS — Пригоди Леді Баг і Супер Кота (77 відео).

У звичайній французькій школі навчаються звичайні підлітки — Марінетт та її однокласник Адріан, в якого вона закохана. Але підлітки — зовсім не ті, за кого себе видають. Коли на місто нападають суперзлодії, Марінетт та Адріан перетворюються на супергероїв — Леді Баг та Супер Кота, але при цьому вони не здогадуються, хто насправді ховається під маскою.

Україномовні діти-влогери

20) Дені Шоу (1,34 тисяч підписників, 86 відео).

Маленький Денис робить експерименти, вчить англійську, розпаковує подарунки і веселиться. Якісний монтаж і озвучка, цікавий зміст. Безперечно достойна відповідь «Містеру Максу» (суперпопулярний російськомовний дитячий канал).

21) Володя Каліш (200 підписників, 400 відео).

Хлопчик Володя разом з мамою робить огляди книг та читає вірші. Грамотна українська та регулярні цікаві історії-рецензії мають незаслужено малу кількість підписників. Давайте це виправимо? Справді класний український контент!

22) Yeva NAVSI100 (підписники приховані, 120 відео).

Єва — донечка продюсера музичної компанії NAVSI100 Захара Клименка. У неї крутий канал: інтерв’ю зі знаменитостями та їхніми дітьми, дитяча кулінарія та здорове харчування, подорожі, розпаковки іграшок, її пісні та багато жартівливого контенту.

23) HelloAnn (21 тисяча підписників, 311 відео).

Аня — найпопулярніша україномовна дитина-влогер. Дівчина знімає смішні скетчі-пародії, пранки-розіграші, челенджі-виклики і різні дотепні, на погляд підлітків, відео.

24) Дай п’ять (800 підписників, 46 відео).

Український дитячий канал, де проходять відеоігри. Коментування відеоігор — дуже популярний жанр влогів, і поки що «Вишиванчик» — єдиний популярний україномовний представник такого контенту для дітей.

25) Дрімайко (2 тисячі підписників, 63 відео).

Дитяча передача в стилі YouTube-каналу. Діти граються іграшками, розпаковують подарунки і спілкуються з веселою ведучою. На жаль, передачу не знімали з 2017 року, але якісних відео вистачає.

Пречудова українська пісня-абетка, в якої понад 17 мільйонів переглядів лише на офіційному каналі.

Раніше ми писали У Полтаві в період карантину можна відвідати театр онлайн

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram