Термінової допомоги потребує жінка, котра вижила в жахливій ДТП

У своїх попередній публікаціях ми вже розповідали, що 22 серпня близько другої ночі неподалік від села Говтвянчик на 336-му кілометрі автодороги Київ-Харків-Довжанський сталася жахлива ДТП.

Легковий автомобіль VOLVO, яким керував 30-річний водій, врізався у вантажівку МАN під керуванням 26-річного чоловіка. Внаслідок ДТП на місці події від отриманих травм загинули водій VOLVOта двоє дітей – 2016 та 2018 років народження.

Унаслідок аварії чоловік та двоє дітей ( 2 і 4 років), які знаходились у “VOLVO”, від отриманих травм померли на місці події. Пасажирка автомобіля “VOLVO” 1990 року народження отримала тілесні ушкодження та в тяжкому стані доставлена до 1-ї міської клінічної лікарні Полтави. Це Анна Сенюк, зараз вона потребує багато крові. Про це інформує голова ГО “Нова Полтава” Юлія Городчаніна.

« Дуже треба допомога! Сім’я Анни Сенюк потрапила у аварію, чоловік і діти загинули, вона знаходиться у Полтаві в реанімації і потребує багато крові. Анна не місцева, її батьки та друзі звернулися за допомогою. Прохання до полтавців не залишитися осторонь, допомогти врятувати життя! Хто може здати кров, приходьте за адресою: Полтава, вул. Шевченко, 23. Станція переливання крові. Уточнюйте, що кров для Анни Сенюк. Графік роботи станції з 08:00 до 14:00» – сказано у повідомленні.